Drevenákrajina.cz

Psací stůl, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný psací stůl z masivu borovice Belluno Elegante

Představte si, že sedíte pohodlně u svého stolu. Napijete se voňavé kávy a zapnete počítač. Popadnete saténově zlatou rukojeť zásuvky a vytáhnete sešit. Hladkým cvaknutím zásuvku zavřete a s úsměvem na tváři se pustíte do práce.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - dřevěný stůl z borovice má jeden z nejlepších dostupných výsuvů s tichým zavíráním od společnosti Hettich.

DŘEVĚNÁ DESKA - masivní deska zesílená silným vyřezávaným rámem v barvě dubu.

FRÉZOVÁNÍ - dřevěný stůl z bílé borovice je zdoben krásným frézováním, řezbou na čelních plochách odkazující na provensálský styl.

DEKOROVANÁ DOLNÍ LINIE - spodní podstavec stolu je u skříněk zvlněný, což mu dodává lehkost a styl.

Klasický bílý psací stůl v provensálském stylu

Bílý stůl je celý vyroben z finské borovice, jejíž vlastnosti jsou známé a ceněné po celém světě. Psací stůl je natřen bílou barvou v odstínu teplá bílá RAL 9010. Vyznačuje se mnohem větší odolností a trvanlivostí než běžně používaná borovice. Psací stůl má dvě symetrické zásuvky a skříňky s policí. Celek je spojen 5 cm silnou deskou s vyfrézovaným soklem. Pro zpevnění konstrukce je navíc v zadní části příčný nosník, který spojuje oba prvky stolu. Dřevěný psací stůl je mimořádně stabilní a poskytuje pohodlí při dlouhé práci nebo studiu i při odpočinku. Dřevěný psací stůl má elegantní úchyty v barvě starého zlata.

Zásuvky mají tiché zavírací pojezdy, které zabraňují jejich hlučnému zavírání a při zavírání samy táhnou zásuvku. Už se nemusíme starat o přesné zavírání zásuvek, protože systém tichého zavírání to udělá za nás. S ohledem na pohodlí psacího stolu je tento systém k dispozici také ve formě brzd pro dveře skříněk. Brzdy se prodávají samostatně: Brzda - Belluno Elegante. Dřevěný stůl se skvěle hodí k ostatnímu nábytku Belluno Elegante, ale může být i kontrastním doplňkem jiných kolekcí.

Dbejte na správnou péči o dřevo

Vzhledem k použití přírodních materiálů podléhá bílý stůl s dubovou deskou přirozenému procesu stárnutí dřeva. Při údržbě bílého dřevěného nábytku nepoužívejte hrubé utěrky ani kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření ani jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Dřevěný nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 155 cm
Výška 77 cm
Délka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium