Drevenákrajina.cz

Série výrobků Divisione z přírodního dubového dřeva

Hledáte dřevěný nábytek do obývacího pokoje a jídelny v moderním stylu? Toužíte po teplém a útulném interiéru, ale nechcete nudné dubové skříně, komody a vitríny? Líbí se Vám moderní řešení, jako je osvětlení LED? Pak se Vám bude líbit kolekce Divisione! 

Spojením tradičních materiálů používaných k výrobě nábytku s moderním přístupem k designu vznikla kolekce dubového nábytku do obývacího pokoje Divisione. Díky kvalitnímu zpracování, jednoduchým masivům prolomeným originálními detaily a nejlepšímu truhlářskému řemeslu si nábytek Divisione našel cestu do všech současných interiérů.

Kolekce Divisione - moderní pojetí tradičních materiálů

Dubový nábytek Divisione zaujme svým vzhledem, od přírodní, syté, lehce nažloutlé barvy až po precizně zpracované detaily. Přestože hlavní půdorys TV stolků, vitrín, konferenčního stolku a dalších prvků zaujímají přírodní letokruhy a suky, nejsou to ony, které určují neobvyklý design této kolekce. Charakteristickým prvkem téměř všech výrobků kolekce Divisione je vložka z kartáčovaného dřeva. Většina nábytku Divisione je podsvícená páskou LED, která dodává kolekci moderní styl. Dřevěný nábytek z kolekce Divisione se proto hodí do mnoha moderních interiérů. 

Přestože je nábytek Divisione vyroben z pečlivě vybraného dubového masivu, pro zvýšení jeho odolnosti jsme jeho povrch naolejovali. Díky tomu se nejen snadněji udržují v čistotě, ale je také odolnější při použití v náročných podmínkách. To platí například pro nízkou vlhkost vzduchu, která se vyskytuje zejména v zimních vytápěných bytech. Nábytek z dubu Divisione má proto zvýšenou odolnost proti štěpení a praskání. Výběrem této kolekce tedy sázíte nejen na design, ale také na solidnost provedení.

Divisione - dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny

S kolekcí Divisione vytvoříte funkční obývací pokoj a jídelnu. Ve svém katalogu zahrnuje TV stolky, komody, vitríny, konferenční stolek, nástěnné police i stoly. Kompletní kolekce obsahuje: 

  • dubová vitrína 2D Divisione,
  • dubová nízká vitrína Divisione,
  • dubová nízká vitrína 2D Divisione,
  • dubová nízká vitrína 3D Divisione,
  • dubová komoda 2.3 Divisione,
  • dubový TV stolek Divisione,
  • dubová nástěnná police Divisione,
  • dubový konferenční stolek se zásuvkou Divisione,
  • dubový stůl Divisione,
  • dubová zásuvka Divisione. 

Při navrhování kolekce Divisione jsme chtěli vytvořit kompletní dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny. Funkci těchto dvou místností často přebírá jedna z nich, proto bylo naším záměrem vytvořit kolekci, která by umožnila souvislé uspořádání těchto prostor. Dali jsme si záležet na tom, aby nábytek, který je jeho součástí, odpovídal potřebám moderních rodin a bytů. Podařilo se nám skloubit moderní vzhled s tradičními materiály. Pokud Vám však tento styl nevyhovuje a dáváte přednost Glamour, Scandi nebo Provence stylu, určitě si prohlédněte naše další kolekce.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium