Drevenákrajina.cz

Série výrobků Lago z přírodního dubového dřeva

Při zařizování interiéru ložnice je třeba brát v úvahu potřebu spánku a regenerace, ale také úložné prostory, chystání se ven, tedy množství činností, které v tomto intimním interiéru vykonáváme. Na pomoc přichází kolekce ložnicového nábytku Lago s řadou různých masivů, díky nimž snadno zvládnete menší i větší prostory v drsném klimatu. Čím se odlišuje? Jednoduchý tvar, přírodní barvy zachované díky olejování, minimalistické detaily v podobě úchytů. Vše je v barvě zlatého dubu, který se ideálně hodí ke světle bílým nebo béžovým stěnám.

Komoda 2.0, dub, barva přírodní dub, kolekce Lago Komoda 2.0, dub, barva přírodní dub, kolekce Lago
Dodavatel: Lago
Cena: 16 624,00 Kč
ks.
zobrazit více

Kolekce nábytku Lago okouzlí přírodním dubem

Nábytek do ložnice musí být odolný a pevný, takový, který vydrží každodenní používání a měnící se módy. Proto byla kolekce nábytku Lago vyrobena z přírodního dubu. Jak skončili? Korpus nábytku je vyroben z dubového dřeva chráněného olejem, z vnější strany dýha a zevnitř fólie. Pod jeho povlakem zůstává vzor zrna a suků dokonale viditelný. Jsou to kresby přírodního dřeva, které dělají z každého kusu nábytku individualitu, a to i přes sériovou výrobu – žádné letokruhy nejsou stejné.

Dřevěný dubový nábytek do ložnice

Nezapomeňte, že ložnice má sloužit především Vám a musí se sem vejít nejenom postel, ale také prostorná šatní skříň. Proto v kolekci Lago najdete nejen tyto základní prvky, ale i desítku dalších kusů nábytku. Patří mezi ně šatní skříň ve třech velikostech bez zásuvek a ve třech velikostech se zásuvkami, postel ve třech velikostech (140x200, 160x200 a 180x200 cm), noční stolek, dvě varianty komod a tři různé velikosti zásuvek k posteli. Ve skutečné ložnici nesmí rovněž chybět zrcadlo, které je také součástí kolekce dubového nábytku do ložnice

Jsme přesvědčeni, že nabídka obchodu www.drevenakrajina.cz Vám umožní zařídit si byt téměř v jakémkoli stylu. Mezi kolekcemi jistě najdete nábytek v provensálském, skandinávském a rustikálním stylu. Proto doporučujeme prohlédnout si všechny móderní a rozsáhlé kolekce, jako je Toskania, Belluno Elegante nebo Marone, které najdete na našich webových stránkách.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium