Drevenákrajina.cz

V kolekci Tirano se inovace setkávají s přírodou. Nábytek z dubového dřeva v teplém zlatém odstínu, s geometrickými tvary a zabudovaným osvětlením, promění prostor v moderní oázu klidu. Jedná se tedy o návrh pro ty, kteří oceňují vysokou kvalitu, originalitu a funkčnost obohacenou o teplo dřeva. Masiv dokáže doplnit každý obývací pokoj a vytvořit praktický i stylový interiér.

Stojící dubová vitrína 2D Tirano Stojící dubová vitrína 2D Tirano
Dodavatel: Tirano
Cena: 22 432,00 Kč 28 040,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
  • novinka
Komoda z dubového dřeva 3D Tirano Komoda z dubového dřeva 3D Tirano
Dodavatel: Tirano
Cena: 19 968,00 Kč 24 960,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
  • novinka
Dubová závěsná RTV komoda Tirano Dubová závěsná RTV komoda Tirano
Dodavatel: Tirano
Cena: 19 832,00 Kč 24 790,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
  • novinka
Stojící dubová vitrína 1D Tirano Stojící dubová vitrína 1D Tirano
Dodavatel: Tirano
Cena: 15 032,00 Kč 18 790,00 Kč
zobrazit více
  • sleva
  • novinka
Dubová závěsná vitrína 1D Tirano Dubová závěsná vitrína 1D Tirano
Dodavatel: Tirano
Cena: 13 056,00 Kč 16 320,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
  • novinka

Kolekce Tirano - čisté linie a přírodní krása

Tento nábytek v moderním stylu s teplým zlatistým odstínem dubu s jasně definovanými suky a letokruhy je ideální volbou pro interiéry, které kladou důraz na přírodu v moderním prostředí. Díky své jednoduchosti a geometrickému tvaru, doplněnému o vestavěné osvětlení aktivované dotykovým spínačem, jsou perfektní volbou do každé místnosti, od útulné ložnice až po elegantní obývací pokoj. Osvětlení nejenže odhalí krásu přírodního dřeva, ale také vnese do místnosti hřejivou atmosféru.

Dřevěný nábytek Tirano - esence přírody a její půvab

Divoký dub je materiál, který je po staletí symbolem nejen pevnosti, všestrannosti a odolnosti, ale také krásy a elegance. Kolekce Tirano využívá všech těchto vlastností a nabízí nábytek, který je stejně odolný jako esteticky dokonalý.

Každý kus dubového dřeva se díky své odolnosti vůči poškození a přírodním vlastnostem promítá do jedinečnosti a neopakovatelnosti jednotlivých kusů. Divoký dub, který se vyznačuje bohatou kresbou a teplými tóny, dodává interiérům nejen charakter, ale také hloubku. Nábytek z něj vyrobený v kolekci Tirano je v kombinaci s moderními tvary a vestavěným osvětlením sofistikovanou volbou pro ty, kteří hledají jedinečné a trvanlivé řešení pro svůj domov. Divoký dub totiž zajišťuje nejen bezkonkurenční trvanlivost nábytku, ale také jeho jedinečnost v průběhu času, kdy si zachovává svou krásu a funkčnost.

Dřevěný nábytek Tirano - dokonalost v každém detailu

Kolekce Tirano je esencí řemeslného zpracování, kde pozornost věnovaná každému, i tomu nejmenšímu detailu svědčí o mimořádné kvalitě zpracování. Pečlivý výběr divokého dubu, precizní broušení, tvary a formy propracované do nejmenších detailů - to vše dává dohromady nábytek, který vyniká nejen svou krásou, ale také funkčností.

Tiché dovírání zásuvek a dvířek je detail, který se stará o komfort každodenního používání a přináší pocit luxusu v každém případě - i při zametání zavírání dvířek nebo vysouvání zásuvek. Řada Tirano je více než jen nábytek; je to dlouhodobá investice do pohodlí, stylu a trvanlivosti. Díky své výjimečné kvalitě se tyto kusy mohou dědit z generace na generaci a stát se součástí rodinné historie.

Nábytek Tirano - komplexní vybavení interiéru v různých stylech

Celá kolekce Tirano velmi úspěšně kombinuje moderní přístup k designu s praktickými řešeními. Závěsné vitríny jsou díky svému tvaru a formě ideální pro lehké aranžmá, umožňují působivé vystavení ozdob nebo knih a zároveň nezatěžují prostor. Stojící vitríny naopak poskytují větší kapacitu a stabilitu, což se osvědčuje jako ústřední bod v obývacím pokoji nebo jídelně. Závěsná RTV komoda je zase praktickým a zároveň elegantním řešením pro moderní obývací pokoje, které zaručuje snadný přístup k elektronickým zařízením, aniž by to bylo na úkor stylu. Mezitím standardní komoda s uzavřenými čely poskytuje dokonalý úložný prostor, který kombinuje estetiku s funkčností a je ideální pro udržování pořádku v domácí sbírce.

Řada Tirano díky své univerzálnosti dokonale zapadne do prostor jakéhokoli typu - včetně těch, které vyžadují obzvláště vysoké nasazení, pokud jde o uspořádání.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium