Drevenákrajina.cz

Série výrobků Trivalli

Jaká by měla být židle? Pohodlná, stabilní a univerzální - tedy taková, které potěší svým vzhledem, pohodlím a možností kamkoli ji postavit. Kolekce čalouněných židlí Trivalli bude zcela vyhovovat Vašim potřebám. Je to skvělá nabídka čalouněných židlí pro domácnosti, kavárny a kancelářské prostory.

Tajemství pohodlí kbelíkové čalouněné židle 

Kolekce obsahuje stylové čalouněné židle s područkami, díky kterým model připomíná čalouněné kbelíkové křeslo. Měkký sedák a zúžené opěradlo doprovázejí úzké, profilované područky, o které si můžete libovolně opřít ruce. Takové sedadlo jistě usnadní udržení správného držení těla i při dlouhých rodinných setkáních.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Židle z bukového nebo dubového dřeva

To, co dělá tyto židle tak oblíbené, je čalouněný sedák a opěradlo. Ale nejen to! Důležitý je také rám a nohy, na které se čalounění montuje. Chceme Vám dát na výběr, proto v nabídce čalouněných židlí najdete židle Trivalli na bukovém nebo na dubovém rámu. První jmenovaný se vyznačují nižší cenou, lehkostí a odolností. Dubové nohy jsou nadprůměrně odolné, pevné a příjemné po mnoho let. 

Skandinávská kolekce čalouněných židlí Trivalli 

Skandinávské čalouněné židle jsou praktickým prvkem nejen do jídelny či obývacího pokoje, ale také k toaletnímu stolku nebo pracovnímu stolu. Jejich tvar, čalouněný sedák a opěradlo působí útulně a také vnáší do interiéru harmonickou náladu. Podívejte se, jaké barvy jsou dostupné v naší nabídce. Jsme si jisti, že naleznete takovou, která splní Vaše očekávání.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium