Drevenákrajina.cz

Dřevěné věšáky

Bílé dřevěné věšáky v předsíni? Je to skvělý nápad pozvat zbytek interiéru dovnitř. Bílý nábytek okamžitě vyvolává dojem čistoty a harmonie a použité dřevo je trvanlivé a odolné vůči vnějším vlivům. Naše věšáky jsou vyrobeny z finské borovice, které se daří i v drsných podmínkách. Není tedy divu, že nábytek z něj vyrobený může být používán po mnoho let bez jakýchkoliv známek stárnutí. Bílé věšáky (se zrcadlem nebo bez něj) jsou součástí kolekce nábytku, který dodá Vašemu domovu rustikální, provensálský nebo skandinávský nádech. Můžete je uspořádat podle vlastních preferencí - bílá barva má tu výhodu, že se velmi dobře kombinuje s jinými barvami a texturami.

Stojící dřevěný věšák na oděvy dub Gialo Stojící dřevěný věšák na oděvy dub Gialo
Dodavatel: Gialo
Cena: 5 940,00 Kč
ks.
zobrazit více
Věšák široký, borovice, barva bílá, kolekce Marone Věšák široký, borovice, barva bílá, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 2 509,00 Kč
zobrazit více

Bílé věšáky ze dřeva

Jako výrobce dřevěného nábytku dodáváme věšáky ze dřeva v různých variantách:

  • jednoduchá nebo dvojitá,
  • se zrcadlem,
  • s háčky nebo s háčky a tyčí.

V našich návrzích kombinujeme funkčnost s vysokou estetikou. Samostatné věšáky i věšáky se zrcadlem jsou nezbytným vybavením, za které Vám hosté jistě poděkují. Záleží na Vás a na prostoru, který máte doma k dispozici. Věšáky ze dřeva společně se zrcadlem Vám usnadní lichotit si a dívat se na svůj odraz, ale jsou také skvělým dekorativním prvkem. Nemusíte se obávat obtížného čištění, právě naopak. Bílý dřevěný nábytek stačí pravidelně otírat od prachu měkkým vlhkým hadříkem. Tímto způsobem zachováte jejich kvalitu po velmi dlouhou dobu.

Nábytek vyrobený z přírodního materiálu

Náš nábytek z masivu je vyroben z finské borovice, což je mimořádně odolný a kvalitní materiál. Díky tomu, že dřevěné věšáky jsou pokryty barvami na bázi vody, mohou nádherně dýchat a stárnout. Proces stárnutí dřeva je zcela přírodním jevem, což znamená, že borovicový nábytek časem získá ušlechtilý a jedinečný charakter. Tento proces se může mírně zpozdit, pokud nebudete nábytek umisťovat do blízkosti zařízení emitujících teplo.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium