Drevenákrajina.cz

Dřevěné věšáky

Hala by měla být v první řadě funkční, proto stojí za to postarat se o příslušné dokončení. Vytváříme masivní dřevěné věšáky, které se vyznačují kvalitním a minimalistickým designem. Hala je místem, kde po návratu domů zanecháte boty a vrchní ošacení, ale také rychle zahliadnite na svůj vzhled před odchodem z bytu. Je to jedna z těch místností, které je obvykle těžké zařídit tak, aby byly praktické i estetické. Prvkem, který by v hale neměl chybět, jsou však decentní dřevěné věšáky na stěnu. Dřevo ze odpovědného lesnictví, které používáme na výrobu je pro nás prioritou.

Dřevěné věšáky do předsíně v provensálském stylu

Stejně jako provensálská stolička, i věšák na šaty, který je dřevěný, je nákupem na dlouhá léta - plastové věšáky se mnohem rychleji ničí a navíc znečišťují životní prostředí. Nabízíme modely v různých velikostech, takže si můžete snadno zvolit bílý věšák přiměřený velikosti haly. K dispozici je také dřevěný věšák na oblečení se zrcadlem, který vám umožní rychle vylepšit kravatu, make-up nebo vlasy před odchodem z domu. Zrcadlo v hale je cenným doplňkem, protože opticky zvětšuje celou místnost - to je důležité zejména v případě malých bytů.

Dřevěné věšáky na zeď jsou vyrobeny z masivního dřeva finské borovice, natřené barvou na bázi vody v odstínu teplé bílé. Pokrytí barvou je přibližně 85%, takže pod povrchem je viditelná jedinečná struktura dřevěných kroužků a uzlů. Bílé věšáky dokonale ladí s nábytkem v provensálském nebo skandinávském stylu. Dřevo je univerzální materiál, takže si můžete vytvořit svůj vlastní, originální aranžmá.

Nábytek vyrobený z přírodního a odolného materiálu

Náš nábytek z masivu je vyroben z finské borovice, což je mimořádně odolný a kvalitní materiál. Díky tomu, že dřevěné věšáky do haly jsou pokryty barvami na bázi vody, mohou nádherně dýchat a stárnout. Proces stárnutí dřeva je zcela přírodním jevem, což znamená, že borovicový nábytek časem získá ušlechtilý a jedinečný charakter. Tento proces se může mírně zpozdit, pokud nebudete nábytek umisťovat do blízkosti zařízení emitujících teplo. Také stojí za to postarat se o správnou péči o bílé věšáky do haly - nepoužívejte chemické čisticí prostředky, stačí vlhký hadřík.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium