Drevenákrajina.cz

Knihovny z borovicového a dubového dřeva

Obývací pokoj je místem, kde trávíte nejvíce času, a proto se vyplatí mít tam dřevěné knižní police. Díky tomu bude váš oblíbený román vždy po ruce a při návštěvě hosty bude pokoj vypadat nádherně. Knihovny jsou také skvělým způsobem, jak předvést rodinné památky a dekorace. Domov je místo, kde shromažďujete knihy a mnoho cenností, které jsou pro vás důležité. Rozumíme tomu dokonale. Borovicová knihovna je multifunkční kus nábytku, který s vámi zůstane na dlouhá léta a umožní vám pohodlně uskladnit suvenýry. Díky tomu můžete snadno vytvářet uspořádány interiéry, do kterých se budete chtít vrátit. Nábytek z přírodního masivu je osvědčenou volbou, kterou ve své domácnosti jistě oceníte.

Belluno Elegante regál bílý Belluno Elegante regál bílý
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante regál bílý / dub Belluno Elegante regál bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante regál bílý / ořech Belluno Elegante regál bílý / ořech
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante regál Přírodní Borovice Belluno Elegante regál Přírodní Borovice
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Toskania regál bílý Toskania regál bílý
Dodavatel: Toskania
Cena: 10 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Toskania regál bílý / borovice Toskania regál bílý / borovice
Dodavatel: Toskania
Cena: 10 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone bílá vosková knihovna Marone bílá vosková knihovna
Dodavatel: Marone
Cena: 15 650,00 Kč
ks.
zobrazit více

Dřevěné knihovny - způsob, jak vytvořit jedinečný interiér

Internetový obchod Dřevěná krajina.cz nabízí jedinečné knihovny z přírodního borovicového dřeva. Na malování povrchů používáme barvy na bázi vody, které zajišťují krytí dřeva v 85% Díky tomu snadno vidíte kroužky  pod povlakem. Dominantní barvou regálů v nabídce je teplá bílá, která poskytuje útulnou atmosféru iv těch minimalistických interiérech. Dále nabízíme designérskou kombinaci bílé s kontrastním odstínem dubu ve zlaté barvě nebo v syté ořechové hnědé. To vše dělá náš nábytek z borovicového dřeva takový výjimečný. Nenajdete dva stejné výrobky - každá bílá knihovna je jedinečná.

 

Jedinečný design a hlavně přírodní materiál

Borovicová knihovna na knihy dokonale zdůrazňuje charakter interiérů v provensálském stylu. Originální design však není všechno. Za blahobyt planety odpovídají všichni její obyvatelé, a proto věnujeme zvláštní pozornost původu dřeva, které používáme při výrobě regálů na knihy. Používáme pouze materiály z racionálních a odpovědných plodin. Dále na malování nábytku používáme pouze barvy na vodní bázi. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nákupy nebudou trpět životním prostředím. Výběrem našich polic z přírodního borovicového dřeva můžete zůstat v souladu s přírodou a vlastními přesvědčeními. Víme, že je to pro mnohé naše klienty důležitá záležitost, proto se snažíme zajistit, aby byl nábytek vyroben zodpovědně:

  • každá bílá knihovna je natřena barvou bezpečnou pro životní prostředí,
  • používáme dřevo z osvědčených plodin,
  • Neděláme kompromisy v kvalitě našeho nábytku a cena knihovny z borovicového dřeva je stále příznivá.
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium