Drevenákrajina.cz

Kolekce Fiorino

Klasické designové principy s nádechem řemesla - tak by se dal shrnout styl této kolekce, která se sice prezentuje jednoduchými tvary, ale zaujme kvalitou zpracování, materiálem i řemeslem. Vyrobeno z přírodního dřeva v odstínu bělený dub, prvky kolekce Fiorino jsou masivní nábytek, který vydrží mnoho let. Výrazná zrna a velké suky viditelné na povrchu televizních skříní, komod, vitrín, konferenčních stolků a nočních stolků jsou detaily, které jim dodávají charakter.

 

Komoda s vitrínou 3D Dub Fiorino Komoda s vitrínou 3D Dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 29 490,00 Kč
ks.
zobrazit více
Komoda 3D dub Fiorino Komoda 3D dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 27 530,00 Kč
ks.
zobrazit více
Komoda 2D levá dub Fiorino Komoda 2D levá dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 20 050,00 Kč
ks.
zobrazit více
Komoda 2D pravá dub Fiorino Komoda 2D pravá dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 20 050,00 Kč
ks.
zobrazit více
Vitrína levá dub Fiorino Vitrína levá dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 17 280,00 Kč
ks.
zobrazit více
Vitrína pravá dub Fiorino Vitrína pravá dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 17 280,00 Kč
ks.
zobrazit více
TV stolek 2.1 dub Fiorino TV stolek 2.1 dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 16 750,00 Kč
ks.
zobrazit více
TV stolek 2.0 velký dub Fiorino TV stolek 2.0 velký dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 16 520,00 Kč
zobrazit více
TV stolek 1.0 dub Fiorino TV stolek 1.0 dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 11 790,00 Kč
ks.
zobrazit více

Pro mnohé je výběr přírodních materiálů a konvenční přístup k tvarování tím nejlepším způsobem, jak zařídit interiéry. Moderní a klasický dřevěný nábytek z kolekce Fiorino lze snadno sladit jak s tradičními, eklektickými styly, tak s moderními, minimalistickými domy a byty.

Kolekce Fiorino - tradiční a moderní

Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje a ložnice a vždy jste chtěli mít doma dřevěný nábytek, bude se vám líbit kolekce Fiorino. Všimněte si výrazných prstenců, velkých suků a rozmanitosti druhů – žádné dva stromy nejsou stejné, a proto nejsou dva stejné kusy nábytku. Každý z nich je originál, a přesto s jednotlivými prvky kolekce Fiorino můžete vytvořit ucelený celek. Při navrhování této kolekce nábytku jsme měli na paměti potřeby moderních rodin, které mají rády svěžest a zároveň mají vášeň pro tradice.

Nábytek vyrobený ze dřeva, jehož povrch je pokrytý olejem s bílým pigmentem, lze snadno sladit do různých barev, které interiéru dominují. Nezáleží na tom, zda zvolíte tmavé nebo světlé stěny, látky a povrchové úpravy. Bělený dub je univerzální barva, která bude fungovat téměř v každém prostoru. Navzdory tomu nábytek nezůstane bez povšimnutí. Nejen díky svým přirozeným vzorům, ale také díky jednoduchému postupu, který odlišuje celou kolekci Fiorino. Jedná se o vložky vyrobené z kusů masivu dubu, řezané příčně a tmavšího odstínu. Najdete je na čelech skříněk, zásuvkách a zadních stranách polic, díky čemuž vypadá dubový nábytek do obývacího pokoje Fiorino originálně.

Fiorino - dubový nábytek nejen do obývacího pokoje

S kolekcí Fiorino vytvoříte funkční obývací pokoj a pohodlnou ložnici. Její katalog zahrnuje televizní stolky, komody, vitríny, lavice, police a noční stolky. Kompletní kolekce obsahuje:

 

 • Komoda dubová 2D pravá
 • Komoda dubová 2D levá
 • Komoda dubová 3D
 • Komoda dubová 3D s vitrínou
 • Dubová lavice
 • Police velká dubová
 • Police malá dubová
 • Noční stolek dubovy
 • TV skříňka dubová 1.0
 • TV skříňka velká dubová 2.0
 • TV skříňka malá dubová 0
 • TV skříňka dubová 2.1
 • Vitrína levá dubová
 • Vitrína pravá dubová

Při tvorbě kolekce Fiorino jsme chtěli vytvořit komplet nábytku do obývacího pokoje, který bude odpovídat potřebám moderních rodin a bytů. Nezapomněli jsme však ani na tradici a vášeň pro dřevo, kterou mnozí z nás mají. Dovedně jsme spojili klasiku s moderností. Pokud vám však tento styl nevyhovuje a preferujete glamour, scandi nebo Provence, určitě se podívejte na naše další kolekce.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium