Drevenákrajina.cz

Příborníky do obývacího pokoje

Pokud chcete svůj domov zařídit v provensálském nebo rustikálním stylu, vyberte si do obývacího pokoje bílý příborník. Bude reprezentativní, ale také velmi praktický, velké množství polic (včetně polic se sklem) a zásuvek, bude přitahovat pozornost členů rodiny a hostů. Dobře víme, že najít nábytek, který v sobě spojuje odolnost a estetiku, není snadný úkol, a proto jsme naše příborníky vyrobili z masivního dřeva. Při výrobě používáme pouze vysoce kvalitní suroviny. Příborníky do obývacího pokoje ze dřeva totiž stárnou s noblesou a časem získávají jedinečný charakter. Bílý dřevěný nábytek má i další výhody. Můžete je snadno čistit (stačí použít suchý hadřík) a těšit se z jejich dlouhé životnosti. Zvláště pokud jsou vyrobeny z finské borovice, jako naše příborníky. Finské borovici se daří v drsných podmínkách, takže nábytek zde vyráběný je vysoce odolný vůči vnějším vlivům - například oděru, povodním, nárazům.

Příborníky do obývacího pokoje

Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 16 085,60 Kč 20 107,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 16 085,60 Kč 20 107,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Bílý příborník do obýváku - proč si ho vybrat?

Moderní příborník do obývacího pokoje se vyznačuje kvalitou, funkčností a ekologičností. Jako výrobce dřevěného nábytku dbáme na racionální výrobu a používání ekologických barev. Nabízíme bílé příborníky do obývacího pokoje, protože jde o nejuniverzálnější barvu, která se hodí do různých stylů interiéru. Bílá má také uklidňující funkci, uklidňuje a zmírňuje emoce, což má pozitivní vliv na odpočinek a atmosféru v místnosti. Elegantní povrchové úpravy také zajistí, že pobyt v obývacím pokoji bude vždy příjemným zážitkem, ať už někoho pozvete na odpolední čaj, nebo si budete číst knihu o samotě. Ve světě neustálých změn často hledáme řešení s univerzálním, nadčasovým charakterem.

Komoda + nástavec = moderní kredenc

V našem internetovém obchodě Dřevěnákrajina.cz najdete bílou komodu a nástavec, s nimiž je možné vytvořit moderní kredenc do obývacího pokoje. Zároveň se může jednat o dva samostatné kusy nábytku. Příborník do obýváku je k dispozici ve třech barevných variantách:

  • 100% bílá,
  • bílá s ořechově zbarvenými částmi,
  • bílá s částmi v barvě dubu.

Bílý nábytek do obývacího pokoje je známý tím, že opticky vytváří teplo v interiéru, ale nábytek z pravého dřeva to ještě umocňuje. Přírodní kredence do obývacího pokoje inspirovaný přírodou jsou nadčasovým řešením.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium