Drevenákrajina.cz

Psací stůl jednoduchý, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 10 889,00 Kč 10889.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný psací stůl z masivu borovice Belluno Elegante

Věděli jste, že design Vašeho pracovního prostoru do značné míry určuje jeho výsledky? Ujistěte se, že je Vaše kancelář uklizená a elegantní. Vyberte si klasický, dokonale tvarovaný nábytek, který zvýší Váš pracovní komfort a následně i Vaši kreativitu.

DEKOROVANÁ DESKA - borovicový deska lakovaná v barvě dubu je ideální volbou pro ty, kteří hledají výrazné kontrasty a nábytek ze dřeva. Pokud Vás nudí bílý nábytek, je ideálním řešením pracovní deska v barvě dubu. Kombinuje estetiku s praktičností.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - prvotřídní zásuvkové pojezdy Hettich jsou spolehlivé a léty prověřené. Zajišťují stabilní držení zásuvky a zároveň zabraňují jejímu zabouchnutí nebo náhodnému otevření.

KOVOVÉ RUKOJETI - stylové rukojeti ve staro zlaté barvě. Dokonalá dekorace každého kusu nábytku. V tomto případě se jedná o estetické vyvrcholení celého konceptu, kterým je ucelená kolekce Belluno Elegante.

DEKORATIVNÍ ZÁKLADNA - správná opora a stabilita jsou v životě nesmírně důležité. Totéž platí pro nábytek. Nábytek s estetickou povrchovou úpravou a podepřený masivním soklem má jistý úspěch.

Sofistikovaná kombinace barev psacího stolu

Nová verze psacího stolu z borovice, která se skvěle hodí do malých interiérů i stylových velkých prostor. Nábytek má povrchovou úpravu v teplé bílé barvě RAL 9010 s dubovou deskou. Je to kus nábytku, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a vnese do Vašeho interiéru jedinečnou harmonii. Neobvyklý psací stůl Belluno Elegante byl celý vyroben z finské masivní borovice a natřen ekologickou vodou ředitelnou barvou v teplé bílé barvě.

Nejvyšší komfort používání psacího stolu

Borovice je materiál šetrný k životnímu prostředí. Je ideální pro výrobu dřevěného nábytku. Zejména její finská odrůda, která je tvrdší a odolnější než ruská borovice. V zásuvce najdete špičkové pojezdy zásuvek Hettich s tichým systémem zavírání, takže její používání je čistým potěšením. Ozdobné lišty a spodní lišta, tyto prvky jsou symbolem provensálského stylu. Za dřevěnými dveřmi je police, na kterou si můžete odložit své oblíbené knihy nebo zápisníky.

Frézovaná dřevěná deska o tloušťce 5 cm byla natřena dubovou barvou. Vnitřní strana stolu je jednou natřená (bílená). Boky zásuvek jsou vyrobeny z nelakované borovice. Záda a dna zásuvek jsou z HDF vložek. Vkusné úchytky jsou prvkem, který na pozadí bílého dřeva nepochybně vynikne. Díky své staro zlaté barvě dokonale korespondují s deskou stolu.

Správná údržba dřevěného nábytku je nezbytná

Při nákupu dřevěného nábytku byste měli brát v úvahu jeho přirozený proces stárnutí. Jedná se o dřevěný nábytek, takže časem mohou být suky a letokruhy dřeva viditelnější. Vyhněte se místům s přímým UV zářením a kontaktu s topnými zařízeními. Nepoužívejte drsné hadříky nebo přípravky, které nejsou určeny na dřevo. Při správné údržbě se budete z nábytku těšit mnoho let. Dřevěný psací stůl je zabalen v balíčcích a dodán s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 130 cm
Výška 77 cm
Délka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 1 police
Hmotnost 29 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium