Drevenákrajina.cz

Série výrobků Belluno Elegante v barevné kombinaci grafit - dub

Nápadný, neobvyklý a výrazný je nábytek z borovicového dřeva v barvě grafitu z naší série výrobků Belluno Elegante. Čím je originální? Působivé zakončení, které potěší každého milovníka klasického stylu. Pro ty, kteří mají rádi ležérnější styly uspořádání, však budou převažovat rámy na čelech a vertikální drážky, které zdůrazní provensálský charakter série výrobků. Za zmínku stojí, že nábytek je povrchově upraven vodním nátěrem v grafitové barvě se stupněm krytí 90 %. Díky tomu je viditelná kresba a suky, což přináší všechny výhody nábytku z masivního dřeva. Tmavý korpus byl kombinován se zlatistou barvou dubu, v níž byl vyroben podstavec. Soudržnou kompozici s ním vytvářejí drobné úchyty v barvě starého zlata. V kolekci Belluno Elegante najdete komody, vitríny a TV stolky.

  • novinka

Nábytek Belluno Elegante v grafitové barvě s dubovou deskou 

Poslední desetiletí vládnou jasné trendy, návrat k přírodě a přírodním materiálům. Je nejvyšší čas na změnu designu Vašeho interiéru. Grafitový dřevěný nábytek s dubovou deskou dodá Vašemu obývacímu pokoji výraz a jedinečnost. Kolekce Belluno Elegante Vás okouzlí stylovými vertikálními drážkami, vyřezávanými koncovkami, originálními podstavci a minimalistickými kovovými úchyty. To vše dokonale zdůrazňuje provensálský charakter nábytku.

V nabídce internetového obchodu s nábytkem Dřevěnákrajina.cz v barevné kombinaci grafit - dub jsou:

  • dřevěné TV stolky,
  • dřevěné komody,
  • dřevěné vitríny.

Borovicový dřevěný nábytek ze série Belluno Elegante v barevné kombinaci grafit s vrchní deskou v barvě dubu zaujme svým přírodním, nadčasovým designem.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium