Drevenákrajina.cz

Dubové stoly

Vytváříme masivní dřevěné stoly z racionálního dřeva. Proč? Chceme, aby péče o životní prostředí byla skutečnou činností, a ne pouze prázdnými slovy. Navíc věříme, že můžeme vyrábět nábytek z masivního dřeva, který vydrží roky a zestárne stylově. Naše dubové stoly jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, olejované nebo malované barvou na základě vodej báze. Pod povrchem snadno vidíte dřevěné kroužky a uzly. Je to díky použití přírodního materiálu, že můžeme vytvářet jedinečné kousky. Dobře víme, jak těžké je dnes najít stylové dřevěné stoly, které stojí za tu cenu, a proto jsme vytvořili kolekci, na kterou můžeme být hrdí.

Belluno Elegante stůl bílý Belluno Elegante stůl bílý
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante stůl bílý / dub Belluno Elegante stůl bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante stůl bílý / ořech Belluno Elegante stůl bílý / ořech
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone stůl Marone stůl
Dodavatel: Marone
Cena: 12 850,00 Kč

Jídelna v provensálském a rustikálním stylu

Nabízíme široký sortiment výrobků včetně dřevěných jídelních stolů z masivního dubového a borovicového dřeva. Je vynikající volbou, pokud plánujete aranžmá v provensálském nebo rustikálním stylu - teplá bílá barva a jemné frézy dokonale zdůrazní charakter místnosti. I když máte k dispozici omezený prostor, můžete si vytvořit jedinečný interiér zakoupením roztahovacího stolu. V malých bytech je základem funkční nábytek z borovicového dřeva. Díky tomu můžete váš prostor využít naplno, aniž byste obětovali pohodlí. Dřevěný stůl je nepostradatelným kusem nábytku, pokud rádi trávíte čas s rodinou nebo přáteli, nebo rádi pracujete jen při velkém stole (ano, jídelní stůl je na tento úkol ideální).

 

Dřevěné stoly - pevný materiál a jedinečný design

Dřevěný stůl je srdcem domu, proto je nezbytná a důležitá jeho správná péče. Vše, co potřebujete, je vlhký hadřík z mikrovlákna - zapomeňte na chemické čisticí prostředky, které ničí přírodní materiály. Také se nedoporučuje umisťovat dřevěné stoly do bezprostřední blízkosti topných zařízení.

Dřevo na výrobu našich dubových stolů je pečlivě vybíráno - vždy vybíráme ten nejkvalitnější materiál. Díky tomu je stolová deska pevná a vypadá nádherně nejen na obrázcích. Je to pro nás mimořádně důležité, protože chceme, aby vám náš nábytek sloužil mnoho let. Vytváříme jedinečné stoly z masivního dřeva - žádné dva nejsou stejné.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium