Drevenákrajina.cz

Čalouněné židle s dřevnými nohami série Carini 

Hledáte pohodlné a stylové zařízení, které spolu se stolem vytvoří ucelenou sestavu ve skandinávském nebo klasickém stylu? Vyberte si čalouněné židle Carini s dřevěnými nohami ještě dnes, což se ukáže jako skvělá nabídka! 

Čalouněné židle s dřevěnými nohami Carini - nábytek který v sobě spojuje mnoho výhod 

Čalouněné židle Carini s dřevěnými nohami prezentované jsou modely židlí, které kombinují mnoho výhod. V první řadě se vyznačují stylovým designem, který je nadčasový, což znamená, že nikdy nevyjde z módy, a to i přes často se měnící trendy. Díky tomu si můžete být jisti, že vybrané židle budou vždy aktuální a skvěle doplní jakékoli uspořádání, zejména to klasické inspirované skandinávskými interiéry. Každá čalouněná židle Carini s dřevěnými nohami se navíc vyznačuje vysokou kvalitou, protože byla vyrobena s důrazem na ty nejmenší detaily.

Stylové čalouněné židle Carini do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně

Čalouněné židle Carini jsou výbornou volbou do obývacího pokoje s posezením u stolu. Navíc jsou nezbytným prvkem vybavení každé jídelny, kde umožňují pohodlné stravování a hodování s rodinou či přáteli. Vyplatí se pro ně také najít místo v kuchyni, a to i u stolu s malou deskou, kde se stanou praktickým doplňkem, který stylově doplní dostupný prostor.

Čalouněné židle Carini nejvyšší kvality - pečlivé zpracování s důrazem na detail 

Čalouněné židle Carini na dřevěných nohách jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, kterým dominuje šenil. Je to potahová látka dostupná v mnoha barvách na výběr, odolná proti oděru a poškození. Opěradla byla navíc pečlivě profilována pro zajištění pohodlí a sedák je vyplněn čalounickou podložkou a polyuretanovou pěnou. Za zmínku stojí i jednoduché a vzhledově lehké tělo osazené na dřevěných nohách s geometrickým průřezem, které je vyrobeno z přírodního dřeva pokrytého mořidlem na bázi vody a několika vrstvami dvousložkového laku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium