Drevenákrajina.cz

Dřevěné věšáky do předsíně

Věšáky do předsíně jsou nepostradatelným prvkem každého domu. Díky nim můžeme pohodlně zavěsit svrchní oblečení ihned po překročení prahu. Také usnadňují rychlý a pohodlný odchod z domu bez zbytečných hledání v šatníku, na věšáku jsou bundy a další oděvy pohodlně zavěšené nahoře, ihned po ruce. Proto při výběru správného věšáku do předsíně stojí za zvážení jeho funkčnost. Stojí také za to přizpůsobit ho dekoraci celé místnosti. V malých prostorech jsou nejlepší nástěnné věšáky - nezabírají hodnotný podlahový prostor.

Stylové dřevěné věšáky do předsíně a další předsíňový nábytek najdete v našem internetovém obchodě. Vyberte si věšák do předsíně, který odpovídá velikosti Vaší předsíně a Vašim potřebám. Věšák do předsíně se skládá z dřevěného panelu s háčky. Skvěle se bude vyjímat v interiéru v provensálském nebo skandinávském stylu. Vkusnou bílou předsíňovou sestavu vytvoříte doplněním věšáků o skříňku a další nábytek, který nabízí prodejce dřevěného nábytku Dřevěnákrajina.cz

Stojící dřevěný věšák na oděvy dub Gialo Stojící dřevěný věšák na oděvy dub Gialo
Dodavatel: Gialo
Cena: 5 940,00 Kč
ks.
zobrazit více
Věšák vysoký, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Věšák vysoký, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 5 271,20 Kč 6 589,00 Kč
zobrazit více
  • sleva
Panel s věšákem bílý/tabakový  Marone Elite Panel s věšákem bílý/tabakový Marone Elite
Dodavatel: Marone Elite
Cena: 5 100,00 Kč
zobrazit více
Věšák s tyčí, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Věšák s tyčí, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 3 271,20 Kč 4 089,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Věšák široký, borovice, barva bílá, kolekce Marone Věšák široký, borovice, barva bílá, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 2 007,20 Kč 2 509,00 Kč
zobrazit více
  • sleva

Bílý věšák do předsíně

Bílý nábytek je univerzální a hodí se do většiny interiérů. Předsíňové věšáky jsou vyrobeny ze dřeva a doplňují provensálské, rustikální i klasické interiéry. Naše bílé věšáky do předsíně se díky módním panelovým detailům skvěle hodí i do skandinávských a námořnických interiérů. Vyberte si věšák, který Vám bude vyhovovat:

  • jednoduchá ramínka na kabáty se 3 háčky
  • dvojitý věšák se 6 háčky
  • jednoduchý věšák se 3 háčky + zrcadlo

Věšák do předsíně společně se zrcadlem je nepochybně zajímavou volbou. Slouží nejen k uložení svrchního oblečení, ale také Vám umožní podívat se na sebe před odchodem a navíc zvětší a rozjasní Váš interiér.

Věšák nezbytný prvek do předsíně

Praktické věšáky do předsíně Vám pomohou vyhnout se nepříjemným překvapením, jako jsou bundy zašpiněné u zdi nebo nevzhledné oděrky na zdi pod bundami. Dřevěný panel věšáku se snadno udržuje v čistotě, takže se nemusíte bát o své oblíbené kabáty a bundy. K doplnění sestavy si můžete vybrat botník nebo jiný bílý nábytek, který Vám umožní zařídit si předsíň podle svého vkusu.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium