Drevenákrajina.cz

Dřevěné police

Nabízíme dřevěné nástěnné police, které jsou dokonalým doplňkem interiérů v módních stylech: provensálské, rustikální a skandinávské. Jedná se o praktické řešení, které vám pomůže udržovat pořádek v domácnosti. Knihy, cestovatelské suvenýry nebo četné rodinné fotografie v ozdobných rámech si konečně najdou své místo. Díky odolnému materiálu, jako je dřevo, a minimalistickému designu jsou nástěnné police do obývacího pokoje ideální také do ložnice, kanceláře a dokonce i do dětského pokoje. Určitě oceníte solidní zpracování, které zaručuje, že se z krásy nábytku budete těšit dlouhá léta. Díky použití přírodního materiálu jsou naše dřevěné nástěnné police univerzální, proto jsou ideální i do průmyslových interiérů. Vyberte si svůj oblíbený model!

Toskania police bílá Toskania police bílá
Dodavatel: Toskania
Cena: 2 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Toskania police bílá / borovice Toskania police bílá / borovice
Dodavatel: Toskania
Cena: 2 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Toskania police morená Toskania police morená
Dodavatel: Toskania
Cena: 2 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante police přírodní Borovice 2 ks Belluno Elegante police přírodní Borovice 2 ks
Dodavatel: Belluno
Cena: 2 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná, nástenná police Marone GRAFIT Dřevěná, nástenná police Marone GRAFIT
Dodavatel: Marone
Cena: 3 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone police masiv, borovice Marone police masiv, borovice
Dodavatel: Marone
Cena: 3 450,00 Kč
ks.
zobrazit více

Nástěnné police - dřevěné doplňky ve vaší domácnosti

Pevné skandinávské police jsou dokonalým doplňkem každého interiéru. Můžete je použít jako místo pro své oblíbené knihy a CD, ale ze zkušeností víme, že je to také skvělé řešení pro velké množství rostlin ve vaší domácnosti. Ekologický styl v interiérech si v posledních letech získal oblibu. Pro mnohé lidi nejde jen o efektivní ochranu životního prostředí, ale především o estetický a útulný vzhled. Dřevěný nábytek vypadá nádherně a při správné péči je mimořádně odolný. Moderní závěsné police a další nábytek do obývacího pokoje z naší prodejny odpovídají současným trendům v zařizování interiéru a zároveň jsou velmi elegantní. Funkční a pevné borovicové komody se k nim dokonale hodí.

 

Police do obývacího pokoje z přírodního a ekologického materiálu

Dřevěné police na zeď jsou praktickým nákupem, který ve vás zůstane minimálně několik sezón. Co potřebujete vědět o našich produktech?

  • Dřevěné police vyžadují náležitou péči - vyhněte se hrubým hadrem a silným čistícím prostředkem.
  • Chceme, aby ochrana životního prostředí nebyla pouze prázdnými slovy, proto používáme dřevo ze zodpovědného a racionálního pěstování.
  • Dřevěné police jsou natřeny barvami na bázi vody, které umožňují dřevu volně dýchat a probíhat přirozené procesy stárnutí.
  • Časem mohou být zrna a uzly viditelnější.
  • Masivní dřevo, ze kterého jsou vyrobeny police ve skandinávském stylu, dělá každý kus jedinečným.

V nabídce jsou dřevěné nástěnné police z takových kolekcí jako Belluno Elegante nebo Marone. Máte doma nábytek z jiné kolekce? Skandinávské police můžete snadno sladit s rustikálním stylem. Pamatujte si, že na vašem výběru skutečně záleží

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium