Drevenákrajina.cz

Rošty a zásuvky

Správně zvolená postel zaručuje klidný spánek, který uvolní tělo a zregeneruje ho. Rám postele však nestačí. Potřebujete správně vybraný rám s kvalitními lamelami a matrace, která poskytne pevnou oporu pro vaše záda a poskytne vám pohodlný odpočinek. Praktickým doplňkem je také zásuvka, kterou zasunete pod postel. Díky ní získáte praktický úložný prostor na lůžkoviny nebo peřinu, kterou tam lze uložit během dne. V této době budete určitě postel zdobit polštáři nebo vlněnou přikrývkou.

Praktický dřevěný rošt postele

Internetový obchod Dřevěná krajina.cz vám nabízí širokou škálu rámů postelí v různých velikostech. Správná volba roštu je nesmírně důležitá, protože poskytuje nejen mimořádný komfort používání, ale také zabraňuje nadměrnému použití matrace. V nabídce jsou pružné rámy a flexibilní rámy s regulací. K posteli můžete zvolit i praktickou zásuvku. Zásuvka se perfektně hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante. Zásuvka je pokryta bílou barvou v teplém odstínu na vodní bázi s neprůhledností asi 85%. Díky tomu je na jejím povrchu viditelná kresba dřevěných kroužků a uzlů.

Ekologický materiál z hlediska životního prostředí

Při vytváření našeho dřevěného nábytku klademe mimořádný důraz na to, aby použitý materiál pocházel pouze z racionálních a odpovědných plodin. Při výrobě našeho nábytku navíc používáme ekologické barvy. Díky tomu si můžete být jisti, že výběrem našeho nábytku z přírodního dřeva nepoškodíte přírodní prostředí a zůstanete v souladu s přírodou. Toto je mimořádně důležitá záležitost. Stále více lidí prohlašuje, že jim záleží na dobře naší planety a že se tím řídí při nákupech.

Pamatujte si však, že přírodní dřevo je materiál, o který je třeba náležitě starat, aby si mohl vychutnat svou krásu mnoho let. Nepoužívejte drsné látky a chemikálie. Doporučujeme vám jen použít vlhký hadřík z mikrovlákna. Nedoporučuje se také umisťovat dřevěný nábytek do bezprostřední blízkosti topných zařízení.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium