Drevenákrajina.cz

Dřevěné psací stoly

Při zařizování pracovny nebo dětského pokoje nemůžete zapomenout na funkční stůl. Potřebujete stabilní nábytek s pevnou deskou, na který můžete umístit všechny potřebné kancelářské potřeby nebo notebook. K dispozici jsou také prostorné skříňky a zásuvky. Koneckonců, existuje mnoho věcí, které musíte mít po ruce, ale nemusíte nutně chtít, aby byly všechny na pultu. Psací stůl musí být také dokonale tvarovaný, aby vám poskytoval pohodlnou oporu pro vaše ruce a optimální polohu zad. To má přímý vliv na vaše pracovní pohodlí.

Belluno Elegante psací stůl bílý Belluno Elegante psací stůl bílý
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante psací stůl bílý / dub Belluno Elegante psací stůl bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante psací stůl bílý / ořech Belluno Elegante psací stůl bílý / ořech
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante psací stůl Přírodní Borovice Belluno Elegante psací stůl Přírodní Borovice
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante psací stůl malý bílý Belluno Elegante psací stůl malý bílý
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 900,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante psací stůl malý bílý / dub Belluno Elegante psací stůl malý bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 9 900,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone psací stůl Marone psací stůl
Dodavatel: Marone
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více

Bílý psací stůl z přírodního dřeva

Online obchod s nábytkem Dřevěná krajina.cz nabízí širokou škálu pracovních stolů z přírodního finského borovicového dřeva. Vedoucí barevnou variantou je teplá bílá. Existují však modely, které kombinují korpus v odstínu teplé bílé a vrch ve zlaté dubové nebo syté ořechové barvě. V nabídce jsou stoly z kolekcí Belluno Elegante a Marone. Podle kolekce jsme je pokryli barvou na vodní bázi nebo voskem, jehož krytí je přibližně 85%. Díky tomu snadno uvidíte kresbu dřevěných kroužků na povrchu nábytku.

V nabídce našeho obchodu naleznete jednoduché nebo dvojité dřevěné psací stoly, které vám poskytnou více prostoru na odkládání kancelářských potřeb. Zaručují také větší využitelnou plochu stolové desky. Skříňky jsou vybaveny brzdami a do zásuvek jsme nainstalovali jedno z nejlepších vodítek se systémem tichého dovírání na trhu. Zabraňují úderem, a tím zajišťují nebývalý komfort používání. Má také významný vliv na omezení nadměrného používání nábytku.

Vědoma spotřeba v zájmu životního prostředí

Stále více lidí v současnosti věnuje pozornost tomu, zda je produkt ekologický, a rozhoduje o něm při nákupu. Záleží nám také na dobrém přírodním prostředí. Při výrobě našeho nábytku proto věnujeme zvláštní pozornost tomu, aby dřevo, ze kterého náš nábytek vyrábíme, pocházelo pouze z racionálních a odpovědných plodin. Při malování stolů navíc používáme ekologické barvy.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium