Drevenákrajina.cz

Série výrobků Modern Loft z přírodního dubového dřeva se sklem

Pokud hledáte stylový nábytek do svého interiéru, určitě si zamilujete kolekci Modern Loft, která kombinuje masivní dřevěný korpus v přírodním dubu s moderním hladkým skleněným čelem v grafitové barvě. Celý je namontován na kovovém podstavci, který podtrhuje loftový charakter kolekce. S kolekcí Modern Loft si zařídíte interiér svých snů - krásný, funkční a moderní.

Modern Loft - přírodní dub s grafitovým sklem

Na nábytku Vás rozhodně potěší pečlivý výběr surovin. Dubový nábytek je jedním z nejtvrdších a nejodolnějších druhů dřeva. Díky tomu dubový nábytek i po letech zaujme svým vzhledem, stabilitou a pevnou konstrukcí. Přírodní dub byl pouze naolejován, takže jsou vidět letokruhy a suky, které dodávají celé kompozici kouzlo. Pokud chcete, aby Váš nábytek těšil oko po mnoho let, chraňte jej před slunečním zářením a blízkemu zdroji tepla, jako jsou krby a radiátory. K čištění používejte čistou vodu a měkký hadřík nebo jemné čisticí prostředky. 

Dubový nábytek je usazen na kovové konstrukci, která koresponduje s jednoduchou kovovou úchytkou. Právě tyto detaily podtrhují loftový charakter kolekce. Celek doplňují čela z dekorativního skla v grafitové barvě, která kontrastuje se zlatým odstínem dubového dřeva.

Moderní loftový nábytek do obývacího pokoje

V kolekci najdete řadu masivů, které doplní zařízení obývacího pokoje nebo pracovny. Patří mezi ně především různé velikosti TV stolků se dvěma čely nebo TV stolků s jednou zásuvkou, praktický konferenční stolek, komoda s barem a vysoká knihovna s proskleným čelem. Jsme přesvědčeni, že takto vybrané prvky pomohou vytvořit ve Vašem domě úžasnou multimediální zónu

Jsme si jisti, že jako výrobce dřevěného nábytku máme řadu fantastických návrhů pro každý interiér, který můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak ergonomickou sestavu nábytku na míru.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium