Drevenákrajina.cz

Čas a náklady na doručení

 

Náklady na doručení

 

 

 

Jak probíhá doručování Vaší objednávky?

 

Doba realizace objednávky je ve většině případů 48 hodin. Podrobné informace o objednávce naleznete přímo u každého kusu nábytku v produktovém listu.

Doba realizace objednávky je čas od přijetí objednávky do odeslání zásilky na Vámi uvedenou adresu. Kurýr po vyzvednutí zásilky Vám ji doručí do 48 hodin.

 

Náklady na doručení jsou závislé na formě platby a celkové hodnotě objednaných produktů. Celá objednávka je odeslána v jedné zásilce a platíte pouze jednu cenu za doručení. Zásilky Standard je nábytek zasílaný v balících prostřednictvím kurýrní společnosti. Premium s vynesením, je nábytek zasílaný v balících a doručený zákazníkovi společně s jeho vynesením.

V případě objemných kurýrních zásilek, jako jsou zásilky na paletách delší než 220 cm (platí to pro šatní skříně z kolekce Toskania), může být při jeho vykládání z dodávkového auta zapotřebí asistence ze strany zákazníka.

 

Pokud se na stránce produktu objeví informace informujte mě o jeho dostupnosti, to znamená, že nábytek není momentálně k dispozici. Upozorníme Vás na to, jakmile bude tento produkt opět v obchodě k dispozici. Stačí nám zanechat Vaši e-mailovou adresu a my Vám zašleme oznámení o jeho dostupnosti.

Změnit velikost nábytku není možné, stejně jako není možné vyrábět nábytek na míru.

 

Vaši objednávku zasíláme v balících nebo na paletě. V našem obchodě můžete nalézt nábytek již sestavený a nábytek určený pro samostatnou montáž. Naše oddělení zákaznického servisu se s Vámi spojí a poskytne Vám veškeré informace týkající se doručení.

 

Můžete využít služeb profesionální montáže, které Vám poskytnou naši kvalifikovaní pracovníci. Stačí si vybrat příslušnou položku v nákupním košíku.

Pokud si vyberete službu z montáží nábytku, datum odeslání zboží se nastaví individuálně. Po odeslání objednávky se s Vámi bude kontaktovat naše logistické oddělení.

 

V případě nejasností se prosím obraťte na naše prodejní oddělení +420 737 471 640. Rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy a rozptýlíme všechny Vaše pochybnosti. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

 

Ve všem, co děláme, vyžadujeme od sebe ty nejvyšší standardy. V každé fázi naší práce se snažíme o dokonalost.

Neustále plníme očekávání a potřeby každého klienta a klademe velký důraz na spokojenost s našimi službami. A rádi bychom Vám všechny tyto standardy odevzdali.

 

 

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium