Drevenákrajina.cz

Série výrobků Modern Loft z přírodního dubového dřeva

Zařizujete svůj byt v loftovém stylu? Vytvořili jsme stylovou dubovou kolekci založenou na kombinaci přírodního dubového dřeva s pevným kovovým podstavcem. Pokud hledáte nábytek z dubového masivu, s nímž si můžete vytvořit vestavěný obývací pokoj nebo pracovnu, vyberte si kolekci Modern Loft. Najdete zde konferenční stolek, několik typů TV stolků, vysokou vitrínu a barovou komodu. Chcete se o něm dozvědět více?

Modern Loft dubový dřevěný nábytek pro Vás

Pro náš dřevěný nábytek jsme použili přírodní dubové dřevo, které se vyznačuje nadprůměrnou pevností, odolností a trvanlivostí. Díky tomu zůstává dubový nábytek krásný, pevný a stabilní po mnoho let. Na povrchu korpusu a čel je patrná přirozená kresba dřeva - nepravidelné zrno a suky, což mu dodává celkový charakter. Všechno bylo zvýrazněno při olejování, které ještě více zvýraznilo zlatistou barvu dřeva. Celek stojí na kovovém podstavci s nohami, které drží nábytek několik centimetrů nad podlahou. Takový podstavec v kombinaci s jednoduchou kovovou úchytkou podtrhuje loftový styl nábytku.

Kolekce dřevěného nábytku do obývacího pokoje

V kolekci Modern Loft nechybí konferenční stolek, několik modelů TV stolků, barová komoda a vysoká vitrína ve který si můžete vystavit, vše co potřebujete. Vybrali jsme takové masivné dřeviny, aby plánování prostoru obývacího pokoje nebylo problematické. Samozřejmostí je úložný a výstavní prostor - vše, co v obývacím pokoji potřebujete. 

Mezi našimi kolekcemi najdete mnoho takových, s nimiž Modern Loft vytvoří ucelenou vestavbu. Stačí si připomenout dubovou kolekci Gialo nebo jednotlivé židle a stoly v jednoduchém stylu. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili na www.drevenakrajina.cz

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium