Drevenákrajina.cz

Dřevěné botníky

Dřevěné botníky jsou praktickým nábytkem do předsíně. Máte hodně členů domácnosti? Nebo máte slabé místo pro boty? Náš bílý botník z borovice vám pomůže udržovat pořádek a znovu získat prostor v hale. Komoda na boty může být také použita jako sedátko při oblékání bot. Můžete na ni položit polštáře nebo nechat volný prostor pro odkládání tašek a batohů. Dřevěná skříňka z borovice se snadno udržuje čistá a díky tomu, že je vyrobena z přírodního dřeva, je odolná a vydrží roky. Univerzální styl a bílá barva botníka usnadňuje její použití v jakémkoliv uspořádání interiéru. Zvlášť krásně harmonizuje s provensálským a skandinávským stylem. Do skříňky si můžete zvolit další nábytek z borovicového dřeva do předsíně z internetového obchodu Dřevěná krajina.

Botníky - udržujte čistotu a pořádek

Bez ohledu na velikost vaší haly potřebujete praktickou skříňku na boty z masivu, do které si můžete odložit boty nebo například i ošetřovací prostředky. Díky botníku se vyhnete nepořádku a postaráte se o volný prostor na podlaze. Předsíň je obvykle malá místnost, a proto je tak důležité zvolit funkční nábytek, který vám umožní jeho správnou zprávu. Čím menší je prostor, tím lépe je přiklonit se k zářivým barvám na stěnách, ale i nábytku a doplňcích. Tyto požadavky splňují naše botníky z borovicového dřeva - jsou pokryty matnou bílou barvou a zpestří prostor v každé hale. Díky nim vytvoříte stylovou halu, která udělá dojem už z prahu domu nebo bytu. Při navrhování bytu v provensálském, skandinávském nebo klasickém stylu můžete použít bílé dřevěné skříňky z borovice na boty.

Praktické síňové komody

Internetový obchod Dřevěná krajina.cz vám nabízí v hale malé bílé komody na obuv. Nábytek z masivní finské borovice je odolný a vypadá skvěle i po mnoha letech. Dokonale se hodí i do šatníku. Uvnitř skříňky jsou dřevěné police na boty nebo boxy. Sada obsahuje další dřevěný bílý nábytek a doplňky: věšáky se zrcadlem, zrcadla a skříně na oblečení. Pro větší pohodlí můžete přidat i provensálskou židli.

Zodpovědný výběr materiálů

To, čím jsou botníku nabízené v obchodě s nábytkem takové výjimečné, je skutečnost, že věnujeme zvláštní pozornost nejen kvalitě zpracování, ale i původu použitých materiálů. Dbáme o to, aby použité dřevo finské borovice pocházelo pouze z racionálních a odpovědných plodin. Náš nábytek je navíc natřen ekologickými barvami. To vše proto, abyste výběrem našeho nábytku z masivu měli jistotu, že nepoškodíte životní prostředí. V dnešní době je to pro mnohé lidi mimořádně důležitá EKO záležitost. Rozhodnutí o koupi často závisí na tom, zda je nábytek ekologický.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium