Drevenákrajina.cz

Skříně na boty

Bílé dřevěné botníky jsou ideální pro vytvoření pozitivního prvního dojmu při vstupu do domu. Bílá barva je spojována s čistotou a elegancí a skříně, které jsme připravili jako spolehlivý výrobce dřevěného nábytku, tento charakter ještě více zdůrazňují. Přírodní finská borovice použitá k výrobě nábytku je trvanlivá a odolná vůči vnějším vlivům, proto je botník z masivu to nejlepší řešení pro Váš byt.Nabízené botníky z masivu lze použít v předsíních zařízených v jakémkoli stylu, protože bílý nábytek dobře kontrastuje s různými barvami a texturami stěn.

Bílá botníková skříň v internetovém obchodě

Bílé botníkové skříně které se nachází v internetovém obchodě Dřevěnákrajina.cz:

  • byly vyrobeny ekologicky šetrným způsobem,
  • velice snadno se čistí - stačí je otřít vlhkým hadříkem,
  • jsou zdobeny estetickým frézováním (některé modely),
  • se vyznačují velkou kapacitou,
  • lze sestavit svépomocí.

Dřevěné botníkové skříně

Ve věcech musí být pořádek. To nám potvrdí asi všichni, kteří jsou pořádkumilovní a mají rádi, když má každá věc své místo. Takový botník může plnit zásadní estetickou funkci, kdy v hale vykouzlí příjemnou a útulnou atmosféru. Co by však mělo být jeho hlavní doménou je praktičnost. Vyberte si z našeho obchodu skříň na boty vyrobenou z masivu. Botník se zásuvkou nebo poličkou. V nabídce botníků najdete kousky vyrobené především z dubového a borovicového masivu.

Skříň na boty

Internetový obchod Dřevěnákrajina.cz Vám nabízí malé dřevěné botníky na obuv. Nábytek z masivní finské borovice je odolný a vypadá skvěle i po mnoha letech. Dokonale se hodí i do šatníku. Uvnitř skříňky na boty jsou dřevěné police na boty nebo boxy. Výhodou bílých interiérů je také to, že uklidňují emoce, a proto se používají v pracovních i odpočinkových prostorách.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium