Drevenákrajina.cz

Kolekce Simona

Kolekce Simona obsahuje pouze nábytek, který vnese do vašeho domova nádech svěžesti a jedinečnosti. Všechny modely bez výjimky jsou vyrobeny z masivního divokého dubu a navrženy s ohledem na lehkost a funkčnost, takže se budou dobře vyjímat v obývacím pokoji stejně jako v ložnici nebo kanceláři. Nábytek jako by definoval skandinávský styl - jednoduché, čisté linie a přírodní vzhled dubu bez zbytečných ozdob, ale s charakterem podtrhují tento stylový trend jako nic jiného. Postarejte se o to, aby váš prostor byl nejen krásný, ale také praktický.

Dubová knihovna se zásuvkami Simona Dubová knihovna se zásuvkami Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 25 560,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová široká skříň Simona Dubová široká skříň Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 38 470,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová komoda 4S Simona Dubová komoda 4S Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 19 630,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová úzká skříň Simona Dubová úzká skříň Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 34 260,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová komoda 3S Simona Dubová komoda 3S Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 19 240,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubový prádelník se zásuvkami Simona Dubový prádelník se zásuvkami Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 26 020,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubový noční stolek Simona Dubový noční stolek Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 6 000,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová komoda 1.3S Simona Dubová komoda 1.3S Simona
Dodavatel: Simona
Cena: 19 630,00 Kč
ks.
zobrazit více

Kolekce Simona MZ - skandinávská elegance

Kolekce Simona je esencí skandinávského designu, a proto její nábytek úspěšně zapadne do prostoru každé domácnosti a dodá současnému nebo budoucímu uspořádání nádech lehkosti a otevřenosti. Přirozená krása divokého dubu se zlatavým odstínem dodává interiérům tolik potřebné teplo a útulnost při zachování jednoduchosti a čistoty tvarů.

V nábytku z kolekce Simona navíc nenajdete žádné viditelné úchytky - byly nahrazeny chytrým řešením, které je téměř neviditelné, a přesto vysoce funkční.

Všechny kusy se díky svému univerzálnímu designu hodí jak do obývacího pokoje, kde mohou sloužit jako kulisa pro rodinná setkání, tak do ložnice, kam vnesou klid a harmonii. Do domácí kanceláře zase vnesou atmosféru soustředění a elegance.

V každé z těchto místností vám nábytek Simona umožní vytvořit uspořádání, které bude nejen estetické, ale také pohodlné při každodenním používání.

Příroda uzavřená ve dřevě - unikátní masiv z přírodního divokého dubu

Divoký dub, srdce kolekce Simona, je v mnoha ohledech jedinečný materiál. Jeho pevnost a trvanlivost je nespornou výhodou známou od nepaměti, ale právě jedinečná kresba vláken a suků a přírodní barevné odstíny dělají z každého kusu nábytku jedinečné umělecké dílo. Žádné dva kusy nejsou identické nebo relativně podobné, pokud jde o kresbu dřeva.

Pokud si tedy vyberete kus nábytku z této série, stanete se majitelem něčeho naprosto jedinečného. Každá skříňka, každý psací stůl, každá komoda z kolekce Simona vnese do vašeho domácího prostoru dotek přírody a připomene vám její neodolatelnou a neporušenou krásu.

Veškerý nábytek z kolekce Simona je navržen s ohledem na trvanlivost a časem se stane svědkem života členů domácnosti, přičemž si zachová svou funkčnost a krásu, která odolá zkoušce času. A po mnoha letech jim můžete vrátit jejich původní estetiku - stačí vybraný nábytek podrobit procesu restaurování, který je možný pouze u kvalitního dřevěného nábytku.

Dřevěný nábytek ve skandinávském stylu - záruka nejvyšší kvality

Kolekce Simona je kvintesencí řemeslného umění, v níž každý detail svědčí o nejvyšší možné preciznosti zpracování a pozornosti věnované i mikroskopickým detailům. Péče je zde skutečně stejně důležitá jako suroviny, z kterých byl nábytek vytvořen. Dokonalé opracování povrchu, přesné lícování jednotlivých dílů a preciznost v každém ohledu svědčí o spolehlivosti a vášni tvůrců.

Mimo jiné byl použit systém měkkého zavírání. Tento systém je nejen praktickou funkcí, ale také manifestem respektu ke klidu uživatelů, protože snižuje hluk vznikající nárazem čel zásuvek nebo dvířek o korpus nábytku.

V každodenním životě záleží i na těch nejmenších detailech - vždyť na nich závisí pohodlí a estetika domácnosti. Dubové dřevo, z něhož je nábytek vyroben, je díky své struktuře a způsobům povrchové úpravy přirozeně odolné proti oděru a poškození, což zaručuje, že kolekce Simona vydrží dlouhá léta, aniž by ztratila svou hodnotu.

Nábytek Simona - funkční a stylový nábytek

Kolekce Simona je promyšlená sada nábytku, která promění každou místnost v prostor plný stylu a funkčnosti. Psací stůl z této řady s praktickými zásuvkami ukrytými pod horní deskou vytvoří dokonalé místo pro práci nebo studium, přičemž zachovává čistotu tvaru a estetický vzhled místnosti. Komody jsou zase dokonalým řešením pro ukládání oděvů i drobných předmětů. Jejich jednoduchá forma nepůsobí ohromujícím dojmem, zatímco inteligentní rozmístění zásuvek maximalizuje využitelný prostor.

Knihovny z kolekce jsou vynikajícím a funkčním místem pro knihy nebo dekorace a kusem nábytku, který dokáže rozdělit místnost a zároveň zachovat otevřený charakter interiéru. Spodní skříňky s decentním designem jsou ideální pro ukládání prádla. Zajišťují pořádek a snadný přístup k obsahu.

Šatní skříně určené pro uložení většího množství oděvů naopak poskytují svým uživatelům dostatek prostoru pro uložení letních šatů i zimních kabátů. Noční skříňky jsou dokonalým doplňkem každé ložnice, protože poskytují tolik potřebný prostor pro noční lampičku, knihu nebo budík a zároveň zachovávají minimalistickou eleganci této místnosti.

Veškerý nábytek z kolekce Simona spojuje krásu a praktičnost a vytváří tak harmonickou kombinaci, která vydrží dlouhá léta.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium