Drevenákrajina.cz

Knihovna, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 9 989,00 Kč 9989.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 90 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Počet polic 5 polic
Hmotnost 35 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná knihovna z masivu borovice Belluno Elegante

Hledáte dřevěnou knihovnu z masivního dřeva do svého pokoje, kanceláře nebo ložnice? Určitě byste chtěli, aby byla stabilní a aby se do něj vešly všechny Vaše knihy a další předměty, které jsou Vám drahé. Určitě se nechcete vzdát pevnosti výroby ve prospěch elegantního vzhledu a neobvyklého stylu. Nemusíte, naše, a brzy bude Vaše knihovna Belluno Elegante kombinovat všechny funkce, které jsou pro Vás důležité. Robustní, elegantní, precizně zpracovaná a především přírodní dřevěná knihovna z masivu.

ZDOBENÝ VĚNEC - elegantní, silná borovicová deska v barvě dubu. Opticky zesílená horní deska dodává této knihovně eleganci a nádech provensálského stylu.

PROSTORNÉ POLICE - čtyři nastavitelné police a jedna pevná police pojmou velké sbírky knih nebo dekorativních předmětů. Knihovna s policemi je skvělou dekorací obývacího pokoje.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - bílá knihovna je vyrobena z masivního borovicového dřeva.

OZDOBNÁ SPODNÍ LIŠTA - spodní ozdobná lišta s mírným zakřivením podtrhuje styl celé řady Belluno.

Dřevěná knihovna která se hodí všude

Borovicová knihovna je vyrobena z kvalitní finské borovice a natřená bílou barvou v teplém bílém odstínu. Skandinávské borovice se vyznačují vyšší pevností, tvrdostí a odolností proti deformaci. Je to mnohem ušlechtilejší materiál než oblíbená ruská borovice. Knihovna má 5 polic, z nichž 4 jsou výškově nastavitelné. Díky tomu je mnohem snazší umístit do knihovny vysoké předměty, například pořadače. Celá jednotka je zakončena římsou v barvě dubu s původním frézováním a podstavcem s plynule přecházejícím obloukem. Zadní strana je vyrobena ze dvou kusů MDF a spojování. Tím je zajištěno, že na tak velkém tenkém povrchu nedochází k deformaci.

Stárnutí nábytku ze dřeva a jeho péče

Při rozhodování o výběru bílého dřevěného nábytku je třeba brát v úvahu přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Je natřen ekologickou vodou ředitelnou barvou s krycí schopností 85 %, fixovanou UV zářením. Uvnitř je natřen jedním nátěrem. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky a kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium