Drevenákrajina.cz

Police do ložnice

Je Vaše ložnice Vaším útočištěm? Podívejte se na své stěny a proveďte nenápadné změny, které budou průlomové. Nástěnné police do ložnice z pravého dřeva jsou interiérovou klasikou, kterou stojí za to ocenit. Dřevěná police poslouží k uložení Vašich oblíbených knih a suvenýrů z cest. Rovněž na ní můžete umístit zarámovanou fotografii či přírodní prvky  jako jsou květiny. Police v ložnici - ať už nad postelí, nebo na opačné straně - tak vytváří příjemnou, hřejivou a intimní atmosféru.

Dubová postel 180x200 Pianoli Dubová postel 180x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 32 030,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová postel 160x200 Pianoli Dubová postel 160x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 31 300,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová postel 140x200 Pianoli Dubová postel 140x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 30 580,00 Kč
ks.
zobrazit více
Nástěnný panel Altino Nástěnný panel Altino
Dodavatel: Altino
Cena: 5 230,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • novinka

Estetické a funkční nástěnné police do ložnice

Jako výrobce dřevěného nábytku nabízíme ekologické výrobky vytvořené s ohledem na životní prostředí. Nástěnné police do ložnice mají navíc vysokou kvalitu a odolnost, která slouží svému účelu po mnoho let. Bílé nástěnné police do ložnice stejně jako ostatní bílý nábytek, nejvíce neutralizují myšlenky a emoce. Zklidňují tělo, a tím navozují klidnou náladu a pocit bezpečí. Podobný účinek mají i teplé přírodní tóny, které evokují přírodu. Prohlédněte si naše police do ložnice a osvěžte svůj prostor. Poličky do ložnice se vyznačují:

  • solidním zpracováním,
  • pozitivním účinkem,
  • všestranným použitím - lze je použít i v pracovně, kuchyni nebo ložnici v různých stylech.

Police do ložnice nad postel

Nástěnné police do ložnice jsou zdánlivě malým kusem nábytku. Ve skutečnosti jsou důležitou součástí dekorace a vyplňují prázdný prostor. Zobrazují předměty, které máme nejraději, a připomíná nám zajímavé zážitky a příjemné situace. Proto se vyplatí vybírat kvalitní přírodní materiály. Po pohodlném a bezpečném objednání online Vám může být dřevěná police zaslána přímo domů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium