Drevenákrajina.cz

Police do kanceláře

Skutečné a přírodní dřevo ve Vašem pracovním prostoru pracovny? Police do kanceláře nebo pracovny jsou řešením, které velkolepě uspořádá interiér. Bílé a přírodní police zavěšené na stěně jsou ideálním místem pro uložení suvenýrů, knih, fotografií a dalších prvků ovlivňujících vaši pohodu. Tyto prvky budou mít zároveň dekorativní funkci a dodají celé místnosti ušlechtilý charakter. Na výrobu polic do pracovny používáme dřevo z kvalifikovaného lesního hospodářství, díky čemuž jsme si jisti nejen kvalitou, ale i zanedbatelným vlivem na životní prostředí. Do kanceláře si můžete vybrat police vyrobené z dubu nebo z borovice - některé modely jsou k dispozici v bílé barvě, jiné mají přírodní barvu dřeva.

Gerardo - Dubová police 178 cm Gerardo - Dubová police 178 cm
Dodavatel: Gerardo
Cena: 5 600,00 Kč
zobrazit více
Gerardo - Dubová police 150 cm Gerardo - Dubová police 150 cm
Dodavatel: Gerardo
Cena: 5 430,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná police velká dub San Gusto Dřevěná police velká dub San Gusto
Dodavatel: San Gusto
Cena: 3 080,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná police, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone Dřevěná police, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 2 871,20 Kč 3 589,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Dřevěná police, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Dřevěná police, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 2 807,20 Kč 3 509,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Dřevěná police malá dub San Gusto Dřevěná police malá dub San Gusto
Dodavatel: San Gusto
Cena: 2 330,00 Kč
ks.
zobrazit více

Kancelářské police do pracovny

Jako výrobce a prodejce dřevěného nábytku Vám nabízíme praktické kusy nábytku, který se hodí k mnoha stylům. Díky přirozenosti materiálů vnášejí do pracovny hřejivou atmosféru.

Dřevěné police do kanceláře byly vytvořeny z finské borovice, která se vyznačuje růstem i ve velmi náročných podmínkách, takže je odolná a zachovává si svou kvalitu po mnoho let. Kromě těchto prvků jsou pro studii navrženy police:

  • jsou pokryty vysoce kvalitní bílou vodou ředitelnou barvou - v případě bílých polic,
  • mají ochranné vrstvy a díky vosku je navíc odhalena struktura dřeva,
  • hodí se do skandinávských, provensálských, rustikálních, industriálních a mnoha dalších interiérů.

Police do kanceláře objednané online

Kancelář je místem, kde je zapotřebí zvláštní soustředění. Design interiéru má velký vliv na produktivitu, kreativní myšlení a úroveň koncentrace. Proto nabízíme kancelářské police v nejklasičtějších odstínech, protože přírodní i bílý nábytek neutralizují emoce a podporují práci. Díky online nabídce si můžete všechny produkty bezpečně objednat, aniž byste museli opustit svůj domov.

Jak pečovat o dřevěné police?

Police do kanceláře, bílé nebo z přírodního dřeva vyžadují náležitou péči, aby i po mnoha letech vypadaly jako nové. Jak o ně pečovat? Základním pravidlem je vyhnout se silným čistícím prostředkem, které by mohly odbarvit nebo poškodit dřevo. Nejčastěji stačí měkký, mírně vlhký hadřík, kterým byste měli pravidelně čistit povrch dubových nebo borovicových polic. Doporučujeme Vám nainstalovat dřevěné police na místo, aby nebyly vystaveny UV paprskům. Díky tomu Vám bude náš nábytek sloužit mnoho let.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium