Drevenákrajina.cz

Bílé jídelní stoly z masivu

Použijte dřevěný jídelní stůl z masivu, abyste vytvořili teplý prostor s klidem a harmonií. Přírodní materiály zpříjemní každý prostor . Dřevěné jídelní stoly nabízené v našem internetovém obchodě vnesou do Vaší jídelny pořádek a harmonii. Společná jídla, setkání a rozhovory budou probíhat v příjemné atmosféře, zejména pokud jídelní stůl zkombinujete s oblíbenými doplňky - jejich barvami a designem. Doporučujeme také bílé stoly do jídelny, které zvyšují dojem čistoty a vytvářejí neutrální interiér. Tato optická úprava zvyšuje pohodlí a kvalitu odpočinku.

Dřevěné jídelní stoly z internetového obchodu

Náš výrobce dřevěného nábytku se zaměřuje na dosažení nadčasové elegance v kombinaci s univerzálností. Dubové nebo borovicové jídelní stoly lze kombinovat s mnoha styly, od minimalistických interiérů až po ty bohatě a různorodě zdobené, eklektické. Jednoduché a pravoúhlé modely jsou kombinovány s návrhy neobvyklých řešení, včetně např.:

  • kuželové nohy jídelního stolu,
  • zásuvky na válečkovým pojezde,
  • možnost prodloužení horní části.

Designové jídelní stoly 

Bílá barva se velmi často používá v jídelnách a dalších místnostech. Působí uklidňujícím dojmem a je ideální pro zvláštní místa setkávání rodiny a přátel. Jídelna, například s dubovým dřevěným jídelním stolem s bílým akcentem, je dobrým řešením pro každého, kdo rád hostí, povídá si a užívá si oslavu okamžiku. Bílá barva je také luxusní a může být skvělou vizitkou interiéru. Prohlédněte si další bílý nábytek dostupný v našem internetovém obchodě a zařiďte si jedinečný prostor, který bude azylem pro Vás i Vaše blízké.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium