Drevenákrajina.cz

Komoda 3D dub Fiorino

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru 14 - 28 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 27 530,00 Kč 27530.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 193 cm
Výška 90 cm
Hloubka 44 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Fiorino
Barva Bělený dub
Dokončení Olejování
Hmotnost 237 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Komoda 3D dub Fiorino

Hledáte klasickou komodu do obývacího pokoje, do které se vejdou ubrusy, ubrousky, nádobí a další drobnosti, které doma potřebujete? Sníte o jednoduchém, ale elegantním kusu nábytku, který je moderní a zároveň odkazuje k tradičním interiérům? Myslíte si, že nejlépe se vám bude hodit dřevěná komoda s rovnými liniemi? Pak komoda 3D Fiorino vyhoví vašim potřebám.

Ne všechny dubové komody do obývacího pokoje se mohou pochlubit kombinováním různých stylů interiérového designu. Minimalistické tvary a jedinečné vzory komody Fiorino umožňují, aby ladila jak s vintage stylem, tak se současným aranžmá. Umístěte jej do svého obývacího pokoje a získáte elegantní, funkční kus nábytku.

Dřevěná komoda do obývacího pokoj

Fiorino je komoda, jejíž korpus je potažen dřevěnou dýhou v odstínu bělený dub. Má troje dvířka z  masivu dubu s výraznou kresbou. Do popředí se dostávají velké uzly. Přestože má komoda jednoduchý tvar, jemně zaoblené hrany brání tomu, aby působila zdrcujícím dojmem.

Dlouhá, vysoká a hluboká komoda z dubu Fiorino pojme mnoho věcí. Schováte do něj náhradní nádobí, textilní potahy nebo vánoční ozdoby. Troje plné dveře jistě umožní schovat vše, co v obývacím pokoji nemusí být vidět.

V čem je dřevěná komoda Fiorino jedinečná?

Přestože je komoda dub Fiorino jednoduchého tvaru, určitě se odlišuje materiálem, ze kterého byla vyrobena. Přírodní dřevo odhaluje svou krásu ve svém průřezu, což je na tomto kusu nábytku jasně vidět. Odhalená, tmavší zrna a velké suky vytvářejí na jejím povrchu zajímavý vzor. Velké kouzlo dodávají této komodě také vložky z tmavších dubových fragmentů, charakteristické pro celou kolekci. To vše dělá tuto komodu originální.

Náročnosti péče se bát nemusíte. Nábytek je pokryt vrstvou ochranného oleje, který pronikáním do struktury dřeva omezuje přirozený proces stárnutí a usnadňuje čištění. K odstranění prachu a pylu stačí použít hadřík z mikrovlákna mírně navlhčený ve vodě. Nezapomeňte, že přírodní dřevo je náchylné na UV záření. Neumisťujte komodu na přímé sluneční světlo, aby nedošlo ke změně barvy, kterou může způsobit.

V obývacím pokoji se vám jistě bude hodit vitrína a televizní skříňka a určitě i lavice. Kombinací veškerého tohoto nábytku vytvoříte ucelené uspořádání, a co je důležitější, zajistíte si plnou funkčnost obývacího pokoje. Slaďte proto komodu s dalšími prvky ze stejné série. Podívejte se, co dalšího nabízí kolekce Fiorino, a vytvořte si vlastní sadu. Pokud však hledáte nábytek v jiném stylu, podívejte se na tyto dubové komody do obývacího pokoje.

Předmětem prodeje je pouze komoda.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium