Drevenákrajina.cz

TV stolek 2.0 velký dub Fiorino

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 16 520,00 Kč 16520.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.97
Dodavatel: Fiorino
Kód produktu: MSFIOR03

Technické informace

Šířka 219 cm
Výška 50 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Fiorino
Barva Bělený dub
Dokončení Olejování
Hmotnost 87 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

TV stolek velký 2.0 dub Fiorino

Zařizujete si v obývacím pokoji televizní koutek? Máte rádi zábavu v kině a televizor vám zabírá spoustu místa na stěně a multimediální zařízení nemáte kam umístit? Máte ho hodně, protože kromě sady reproduktorů, přehrávače Blu Ray, set-top boxu, routeru a spousty kabelů? A k tomu všemu ještě celou, značnou sbírku filmů, které jste sbírali léta a nechcete se jich zbavit? Pak je pro vás tato skříň TV jako stvořená.

Velká dubová skříňka TV z kolekce Fiorino se skvěle hodí do každého obývacího pokoje, který se neobejde bez televizoru. Pokud rádi relaxujete u dobrého filmu a oblíbeného seriálu, tento kus nábytku vám pomůže uspořádat vaše multimediální vybavení. Postavte jej přímo ke stěně a užívejte si funkčnost, kterou nabízí.

Velká dubová skříňka pod TV

Máte rádi nábytek z přírodního dřeva? Chcete, aby jeho design vyplnil prostor, ve kterém žijete? Pak byste měli obrátit svou pozornost k této skříni rtv. Korpus této skříňky je pokryt dubovou dýhou s výraznou kresbou. Nechybí ani na čelech zásuvek z dubového masivu. Všude také vystupují do popředí velké suky, které zdůrazňují přírodní původ tohoto kusu nábytku. To však není vše.

Povrch této velké dubové skříňky rtv byl ošetřen ochranným olejem s bílým pigmentem. Díky tomu si kus nábytku déle zachová svůj "surový" odstín. Také díky tomu na ni můžete bezpečně umístit různé předměty, které nezanechají otisk. Například přehrávač nebo soundbar. Set-top box a router se zase snadno vejdou na vnitřní police a vaše sbírka filmů do dvou hlubokých zásuvek. To však není vše, co tento nábytek nabízí.

RTV skříňka s univerzálním designem

Televizní skříňka Fiorino má jednoduchý korpus, přestože její hrany jsou jemně zaoblené. Díky tomu se hodí do klasických i modernějších interiérů. Za zmínku stojí také jeho univerzální barevnost.

Bělený dub je jedním z těch odstínů, které můžete snadno sladit s ostatními barvami v interiéru vaší domácnosti. Tmavě zelená i bílá stěna pro něj představují dokonalé pozadí. Zejména proto, že povrch této televizní skříňky vykazuje přirozenou kresbu v tmavším odstínu a masivní suky, které jí dodávají originální charakter.

Jak se starat o dřevěnou RTV skříň?

Přestože je tato skříňka rtv vyrobena ze dřeva, není péče o ni vůbec obtížná. Stačí mít poblíž měkký hadřík na pravidelné utírání prachu. Je také třeba dávat pozor na případné nápoje nebo omáčky rozlité na nábytek, což u skříňky na TV není nijak obtížné. Pokud se vám to stane, musíte skvrnu z jeho povrchu rychle odstranit otřením do sucha.

Televizní skříňka má ráda společnost. Dobrým nápadem pro ucelený interiér je zkombinovat tuto skříňku s dalšími kusy z kolekce Fiorino. A pokud hledáte další kus televizního nábytku, podívejte se na tyto televizní komody do obývacího pokoje.

Předmětem prodeje je pouze skříňka RTV.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium