Drevenákrajina.cz

Komoda 2D pravá dub Fiorino

MSFIOR14.jpg
  • novinka
Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru 14 - 28 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 20 050,00 Kč 20050.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 97 cm
Výška 144 cm
Hloubka 37 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Fiorino
Barva Bělený dub
Dokončení Olejování
Hmotnost 69 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Komoda 2D pravá dubová Fiorino

Obývací pokoj je místem, kde jsou obvykle přijímáni hosté. Nejen o svátcích, ale prakticky každý den, nebo alespoň kdykoli přijdou na návštěvu. Proto dbejte na to, aby to vždy vypadalo dokonale. S vkusem zdobíte, vybavujete elegantním nábytkem, lampami, doplňky a udržujete pořádek. Avšak na druhou stranu žádná jiná místnost v domě není tak multifunkční. Můžete tam pít kávu nebo čaj se svými blízkými, sledovat filmy nebo televizní seriály, hrát hry, tančit, jíst a dělat mnoho dalších všedních věcí, ke kterým potřebujete specifické atributy.

Kam schovat ty nejlepší šálky? Kam dát láhev vína a sklenice? Kam schovat hlavolamy a hry? Co dělat se sadou dalšího nádobí? Na tuto otázku existuje jedna odpověď – schovejte je do komody. Například jako komoda dub Fiorino.

Jak se vyrábí komoda dub Fiorino

Komoda Fiorino je dřevěný kus nábytku, jehož korpus je potažen dubovou dýhou s výraznou kresbou a velkými suky. K vidění jsou i na čelech, která jsou na rozdíl od korpusu vyrobena z masivu dubu. Celé je to osazeno na masivních dřevěných nohách, díky kterým je komoda velmi stabilní.

Tato nízká dubová komoda je dostatečně široká, aby se do ní vešlo opravdu hodně věcí. Například nádobí, sklenice nebo suvenýry z cest či dárky, z nichž některé můžete vystavit za elegantní prosklenou vitrínou. Tato komoda přebírá některé funkce typické dubové vitríny. Díky jednoduchému zrcadlu na zadní stěně a vložkám po stranách vypadají předměty na této polici jedinečně.

Komoda Fiorino - moderní dubová vitrína

Nejen jednoduchý tvar, jemně zaoblené hrany a přírodní dřevěný vzhled dělají z Fiorina příklad typické moderní dubové vitríny do obývacího pokoje. Toho je dosaženo i širokou policí za sklem a osvětlením, které si můžete doobjednat.

Myslíte si, že dřevěný nábytek je náročný na čištění? Máte obavy, že péče o ně je náročná? Zbytečně. Vitrína Fiorino do obývacího pokoje není kus nábytku, který lze použít jako stůl nebo židle a vystavit jej vlhkým skvrnám. Stejně jako na jiných předmětech se na ní však může hromadit prach. Stačí použít měkký hadřík k oprášení. Jak vidíte, péče o dubové vitríny není tak náročná.

Pokud plánujete nákup nábytku do obývacího pokoje, je moderní dubová vitrína Fiorino dobrou volbou. Nejen proto, že se do něj vejde mnoho bytových doplňků, ale také proto, že se hodí k většině současných stylů interiérového designu. S jeho montáží si navíc nemusíte dělat starosti, protože vám ho kompletně dodáme.

Lze jej sladit s dalším nábytkem, jako je lavice nebo televizní skříňka. Pro zachování konzistence aranžmá zvolte tyto prvky ze stejné kolekce - kolekce Fiorino.

Podívejte se také na další TV vitríny do obývacího pokoje.

Předmětem prodeje je pouze komoda.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium