Drevenákrajina.cz

Psací stůl, borovice, barva bílá, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 14 640,00 Kč 14640.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 155 cm
Výška 77 cm
Délka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný psací stůl z masivu borovice Belluno Elegante

Ať už si v práci ceníte pořádku, nebo dáváte přednost tvůrčímu chaosu, potřebujete pohodlné místo, kde se můžete posadit a soustředit se na své povinnosti. Psací stůl Belluno Elegante, natřený teplou bílou barvou na vodní bázi, je pro tuto roli ideální.

DŘEVĚNÁ DESKA - široká deska plně vyrobená z finské borovice je nejen pozoruhodnou ozdobou nábytku, ale také vytváří potřebný prostor pro práci.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - ať už v pracovně nebo v dětském pokoji, na recepci nebo v kanceláři, všude se snažíme, aby zařízení kolem nás bylo funkční a příjemné na používání. Proto jsme v kolekci Belluno Elegante použili nejlepší pojezdy zásuvek Hettich s funkcí tichého dovírání.

FRÉZOVÁNÍ - kdo by nesnil o krásném nábytku, který upoutá pozornost návštěvníků? Příkladem takového nábytku je bílý dřevěný stůl Belluno.

DEKORATIVNÍ DOLNÍ LIŠTA - nábytek z bílé borovice z řady Belluno je zdoben frézovanou dolní lištou. Spolu s dalšími akcenty vytváří nádherný provensálský styl.

Stylový design psacího stolu a jeho pohodlné používání

Dřevěný psací stůl je celý vyroben z finské borovice, jejíž vlastnosti jsou známé a ceněné po celém světě. V drsných skandinávských podmínkách jsou letokruhy stromu uspořádány velmi blízko u sebe, což zajišťuje mimořádnou tvrdost dřeva. Je mnohem odolnější a trvanlivější než běžně používaná ruská borovice. Stůl má dvě symetrické zásuvky a skříňky s policí. Celek je spojen 5 cm silnou horní částí zdobenou frézovanou římsou. Pro zpevnění konstrukce v zadní části je navíc příčný nosník, který spojuje svislé prvky stolu. Díky tomu je tento kus nábytku výjimečně stabilní a zajistí pohodlí při dlouhých hodinách práce nebo studia i odpočinku. Stůl je zakončen vkusnými úchytkami v barvě starého stříbra.

Zásuvky mají výsuvy s měkkým zavíráním, které zabraňují jejich hlučnému zavírání a také přitahují samotnou zásuvku při zavírání. Díky tomu se velmi snadno používá - nemusíme se starat o přesné zavření zásuvek, protože systém tichého zavírání si to pamatuje. S ohledem na pohodlí při používání stolu je tento systém k dispozici také ve formě brzd pro dveře skříněk. Brzdy se prodávají samostatně: Brzda - Belluno Elegante. Dřevěný psací stůl se skvěle hodí k ostatním kusům nábytku Belluno Elegante, ale může být i kontrastním doplňkem jiných kolekcí.

Jak správně pečovat o masivní psací stůl

Vzhledem k použití přírodních materiálů podléhá bílý stůl přirozenému procesu stárnutí dřeva. Při údržbě bílého dřevěného nábytku dbejte na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium