Drevenákrajina.cz

Psací stůl, borovice, barva bílá - ořech, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný psací stůl z masivu borovice Belluno Elegante

Patříte k lidem, kteří ke své práci potřebují řád a harmonii, nebo naopak dáváte přednost tvůrčímu chaosu? Bez ohledu na to, jaký nábytek si vyberete, potřebujete takový, který Vám umožní vytvořit pohodlné podmínky pro práci. V kanceláři Vám nesmí chybět praktický, elegantní a dokonale tvarovaný dřevěný psací stůl z masivu.

DŘEVĚNÁ DESKA - bílá deska psacího stolu z borovice v barvě tmavého ořechu je obohacena silným frézovaným rámem. Nádherný kontrast bílého stolu s tmavou deskou je v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti nábytku.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ  - všechny praktické kancelářské předměty mají své místo v zásuvkách. Abychom zabránili bouchání, vybavili jsme zásuvky psacího stolu výsuvy Hettich s tichým zavíráním.

FRÉZOVÁNÍ - stůl má stejně jako veškerý nábytek řady Belluno Elegante charakteristické a elegantní frézování.

DEKORATIVNÍ SOKL - spodek skříňky psacího stolu jsme doplnili pěknými obloukovými sokly.

Stylový design psacího stolu a jeho pohodlné používání

Bílý psací stůl je celý vyroben z finského borovicového dřeva a natřen vodou ředitelnou barvou v odstínu teplé bílé, jejíž krása je všeobecně známá a oceňovaná. V drsných skandinávských podmínkách jsou letokruhy stromů uspořádány velmi blízko u sebe, což zajišťuje neobvyklou tvrdost dřeva. Je mnohem odolnější a trvanlivější než běžně používaná ruská borovice. Stůl má dvě symetrické zásuvky a skříňky s policí. Celek je spojen 5 cm silnou horní částí zdobenou frézovanou římsou. Pro zpevnění konstrukce v zadní části je navíc příčný nosník, který spojuje svislé prvky stolu. Díky tomu je tento kus nábytku mimořádně stabilní a poskytne pohodlí při dlouhých hodinách práce nebo studia i odpočinku. Bílý dřevěný psací stůl je doplněn vkusnými úchytkami v barvě starého zlata.

Zásuvky mají tiché zavírání, které zabraňuje jejich hlasitému zavírání. Díky tomu se velmi snadno používá - už se nemusíme starat o přesné zavírání zásuvek. O to se postará systém tichého zavírání. S ohledem na pohodlí při používání stolu je tento systém k dispozici také ve formě brzd pro dveře skříněk. Brzdy se prodávají samostatně: Brzda - Belluno Elegante.

Bílý dřevěný stůl se skvěle hodí k ostatnímu nábytku Belluno Elegante, ale může být i kontrastním doplňkem jiných kolekcí.

Jak správně pečovat o masivní psací stůl

Vzhledem k použití přírodních materiálů podléhá bílý stůl přirozenému procesu stárnutí dřeva. Při údržbě bílého dřevěného nábytku je důležité nepoužívat hrubé utěrky ani kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nevystavujte nábytek přímému UV záření ani jej neumisťujte do blízkosti topných zařízení. Nábytek z borovice je zasílán v balíčcích s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 155 cm
Výška 77 cm
Délka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium