Drevenákrajina.cz

Stůl, dub, barva přírodní dub, kolekce Divisione, rozměr 100 x 180 cm

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru 28 - 42 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 30 609,00 Kč 30609.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 180 cm
Výška 78 cm
Délka 100 cm
Materiál Dub
Série výrobků Divisione
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 67 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný stůl z masivu dubu Divisione 

Často se rozhodneme, že obývací pokoj bude fungovat jako jídelna, a není na tom nic divného, vznikne tak otevřený a funkční prostor, opticky větší než tři oddělené místnosti (kuchyně, jídelna, obývací pokoj). A pokud mluvíme o jídelně, v té nemůže chybět velký stůl Divisione, ke kterému se vejde celá rodina a přátelé. Jeho jednoduchá a nadčasová forma zpestří moderní interiér. 

Nerozkládací stůl pro 8 osob z masivu dubu 

Z čeho byl vyroben dřevěný stůl? Při jeho výrobě byl použit přírodní dub, ušlechtilý a odolný materiál. Díky tomu zůstane nábytek krásný a stabilní po mnoho let a bude srdcem Vašeho domova. Při olejování se zvýraznila přirozená kresba dřeva. 

Pro každodenní použití můžete na desku stolu umístit vázu s květinami, podnos s půvabnou kompozicí kamenů, svíčky a dekorativní figurky. Během svátečního období na něj můžete postavit nádobí a servírovat na něm oblíbené rodinné pokrmy. Při této příležitosti byste měli pozvat rodinu a blízké, abyste si pozdě večer popovídali a zavzpomínali na uplynulý rok. I každý den můžete jíst rodinná jídla společně, jak je Vám libo - za doprovodu konverzace, smíchu nebo hudby v pozadí. 

Stůl o rozměrech 100 x 180 cm umožňuje pohodlné stolování 6 až 8 osob. Nebude zahlcovat interiér, i když se svou velikostí se rozhodně dobře uplatní ve středně velké až velké místnosti

Dřevěný stůl do jídelny a obývacího pokoje 

Kromě pečlivého výběru materiálu stojí za pozornost také barevné provedení obývacího stolu. Zlatistý odstín a zvýrazněné kruhy a suky jsou důsledkem olejování nábytku. Díky tomu všemu nábytek vypadá nápaditě a navíc místo toho, aby maskoval přirozenou krásu dubu, ji jen zvýraznil. 

Jak pečovat o dřevěný nábytek? Především se vyhněte silným čisticím prostředkům a hrubým materiálům. Použijte vodu a měkkou utěrku z mikrovlákna, která nepoškodí povrch nábytku. Aby dubový stůl neztratil barvu nebo se na něm neobjevily skvrny, snažte se ho neumisťovat do přímé blízkosti zdrojů tepla, jako je radiátor nebo krb. 

Dřevěný stůl Divisione je ústředním bodem jídelny nebo stylového obývacího pokoje. V naší kolekci najdete také další nábytek, který můžete v místnosti rozmístit, například vitríny, komody, police, televizní stolky nebo zásuvku, která může rozšířit některý z Vašich nábytků. Podívejte se, co se skrývá v kolekci Divisione.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium