Drevenákrajina.cz

Vitrína pravá 2D sklo, dub, barva přírodní dub, kolekce Divisione

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 49 029,00 Kč 49029.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 103 cm
Výška 207 cm
Hloubka 43,5 cm
Materiál Dub
Série výrobků Divisione
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 9 polic
Hmotnost 117 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Pravá dřevěná vitrína s prosklením z masivu dubu Divisione 

Pokud zařizujete interiér obývacího pokoje nebo jídelny, víte, jak důležitá je jeho funkčnost. Je to místo, kde odpočíváme, setkáváme se s členy domácnosti, ale také přijímáme hosty. Proto je tak důležité vybrat nábytek, který splňuje očekávání všech uživatelů. Pokud si chcete v obývacím pokoji vytvořit prostor pro vystavení získaných ocenění, oblíbených knih nebo suvenýrů z dovolené, určitě do něj umístěte vitrínu Divisione. Jednoduchý a nadčasový design doplní moderní i klasičtější interiéry. 

Dubová dřevěná vitrína ideální do obývacího pokoje a jídelny 

Dubová vitrína je vyrobena ze 100 % dřeva a má pevný vnitřní základ. Proč? Dub je považován za jeden z nejtvrdších a nejodolnějších materiálů, takže nábytek z něho vyrobený má také tyto vlastnosti. Jeho hlavní hodnotou je kromě trvanlivosti přirozená krása nepravidelných zrn a suků, které jsou vidět na povrchu. Když jsou naolejované, jsou ještě viditelnější. 

Vysoká 2D vítrína je rozdělena na dvě části. Na pravé straně jsou skleněné panely, za kterými můžete vystavit rodinné památky, dekorace a sošky. Jejich správnou prezentaci zajišťuje standardně dodávané osvětlení. Na levé straně jsou za plným čelem skryté police, které jsou ideálním místem pro dokumenty, lahve s oblíbeným nápojem nebo jiné předměty, které stojí za to schovat. K dispozici jsou také zásuvky na kabely, nabíječky a nebo na různého typu předměty. 

Dvoudveřovou pravou vitrínu lze umístit na pravou stranu místnosti, čímž vznikne stylové "uzavření" celé kompozice. Umístěte ji do společnosti TV stolku, úzké vitríny nebo komody. 

Péče o dřevěnou vitrínu z masivu dubu 

Kromě pečlivého výběru surovin je důležitá i správná povrchová úprava. Krásný dub by měl být zdůrazněn, ne zakryt, proto doporučujeme místo barvy použít lak nebo olej. Při olejování získáte zlatistou barvu a zdůrazníte přirozené vlastnosti dřeva - nepravidelné letokruhy a suky. Dekorativní roli hraje kartáčovaný pás odsazený od zbytku masivu. Pro pohodlné používání vitríny se zásuvkami jsme použili systém tichého zavírání. 

Je krásná, to je pravda, ale jak zařídit, aby dřevěná vitrína zůstala tak krásná po mnoho let? Především dbejte na to, abyste ji neumísťovali do blízkosti radiátorů, sporáků a krbů nebo na velmi slunná místa. Pokud jde o péči, vyhněte se silným přípravkům. Doporučujeme použít vodu a utěrku z mikrovlákna, která nepoškodí povrch nábytku. 

Pravostranná vitrína Divisione je jedním z mnoha kusů nábytku z kolekce. Vyberte si úzkou  vitrínu, jeden ze tří TV stolků nebo komodu, zkombinujte je mezi sebou a vytvořte ucelené uspořádání interiéru. Podívejte se, co jsme připravili v záložce kolekce Divisione.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium