Drevenákrajina.cz

Stůl, dub, barva přírodní dub, kolekce Divisione, rozměr 100 x 200 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 33 179,00 Kč 33179.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Divisione
Kód produktu: ZIDIV16

Technické informace

Šířka 200 cm
Výška 78 cm
Délka 100 cm
Materiál Dub
Série výrobků Divisione
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 73 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný stůl z masivu dubu Divisione 

Obývací pokoj je srdcem domu. Je to místo, kde se scházíme s rodinou ke společnému jídlu, přijímáme hosty a trávíme čas o samotě. Proto se vyplatí uspořádat tento prostor tak, aby byl funkční a útulný. K tomu Vám pomůže kolekce Divisione, zejména velký dubový stůl Divisione. Jednoduchý a nadčasový design činí ze stolu elegantní doplněk moderního interiéru

Dubový stůl pro 8 osob do jídelny a obývacího pokoje 

Sníte o skutečném, odolném a krásném dřevěném stole? Tento nábytek z kolekce Divisione je vyroben ze 100% přírodního dubu, který je mimořádně odolný a tvrdý, takže jeho konstrukce vydrží dlouhá léta. Přirozené vlastnosti dřeva byly zvýrazněny olejováním, které mu dodalo zlatistou barvu, aniž by zakrylo jeho krásu. 

Dubový stůl se bude hodit pro každodenní stolování, rodinná setkání, stolní hry, puzzle i domácí úkoly. Jak uspořádat stůl pro každodenní použití? Na desku stolu můžete umístit vázu s květinami, podnos s krásnou kompozicí kamenů, svíček a dekorativních figurek. Během svátečního období na něj můžete naaranžovat kytici, věnec a výrazné nádobí. Při této příležitosti byste měli pozvat svou rodinu a blízké, abyste si dlouho do noci povídali a vzpomínali na uplynulý rok. 

Stůl o rozměrech 100 x 200 cm se bude dobře hodit do středně velkých až velkých místností, kde si můžete dovolit pevný kus této velikosti. Nábytek umožňuje usadit ke stolu 6 až 8 osob, které se mohou pohodlně najíst. V kolekci je také menší varianta dřevěného stolu. 

Dřevěný stůl do moderního interiéru 

Určitě jste si všimli barevnosti nábytku. Zlatistá barva je výsledkem olejování, procesu, při kterém se na přírodním dřevě projevuje to nejkrásnější. Vlákna a suky, které byly touto technikou zvýrazněny, zdobí celý povrch nábytku. Díky tomu všemu vypadá nábytek působivě a navíc místo toho, aby maskoval přirozenou krásu dubu, ji jen zvýraznil. 

Chcete se těšit z výjimečného kusu nábytku po mnoho let? Pečlivou a pravidelnou péčí o stůl prodloužíte jeho krásný vzhled. K čištění postačí voda a měkká utěrka z mikrovlákna, aniž by došlo k poškození povrchu nábytku. Dubový stůl neumisťujte do blízkosti zdroje tepla, jako je radiátor nebo krb. Tím se zabrání změně barvy nábytku. 

Dubový stůl Divisione bude srdcem Vaší jídelny a obývacího pokoje, místem, kolem kterého se bude točit život Vaší rodiny. V záložce kolekce Divisione najdete také další nábytek, který můžete v místnosti rozmístit, například vitríny, komody, police, televizní stolky nebo zásuvku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium