Drevenákrajina.cz

Komoda 1.2, dub, barva přírodní dub, kolekce Divisione

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 29 185,00 Kč 29185.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 123 cm
Výška 86 cm
Hloubka 43,5 cm
Materiál Dub
Série výrobků Divisione
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 1 police
Hmotnost 60 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná komoda 1.2 z masivu dubu Divisione 

Vyplatí se umístit komodu do obývacího pokoje? Samozřejmě! V tomto každodenním prostoru dobře funguje místo pro vystavení suvenýrů, skla a dekorací, ale je to také prostor pro skladování. Proto se vyplatí vedle TV stolku který odděluje multimediální prostor a vitrínu umístit dubovou komodu Divisione. Jednoduchý tvar je zpestřen kartáčovaným pásem, díky němu je cítit struktura dřeva. 

Dřevěná a robustní komoda do obývacího pokoje 

Co je důkazem vysoké kvality nábytku? Použité materiály, které mohou zajistit krásný vzhled a trvanlivost po dlouhá léta. Proto byl na výrobu dubové komody použit přírodní dub, druh dřeva s vysokou pevností, dlouhou životností a nádherným vzhledem. To vše způsobuje, že kus nábytku vypadá krásně díky viditelnému zrnu a sukům. Právě pro své vlastnosti je jedním z nejčastěji volených materiálů pro výrobu nábytku

Při výběru nábytku do konkrétní místnosti zvažte, jaké funkce by měl nábytek plnit. Pokud hledáte místo pro uložení dokumentů, nádobí nebo jiných různých předmětů, může být ideálním úložným prostorem komoda vybavená skříňkami a zásuvkou. Drobné předměty se v zásuvce snadno uspořádají, zatímco větší předměty, například pořadače, lze volně umístit za otevírací čelo komody. K dispozici je také vrchní deska, která je ideální pro vystavení rodinných památek, fotografií nebo svíček. 

Středně velká komoda si najde své místo jak v malé předsíni, tak ve větším obývacím pokoji jako součást aranžmá. Využijte její silné stránky sólově nebo pomoci ní vytvořte fantastický duet

Dubový dřevěný nábytek do každého pokoje 

Kromě funkční a robustní konstrukce je dubová komoda pozoruhodná svým přírodním zbarvením. Dřevěný nábytek by měl být spíše zvýrazněný než natřen barvou a podle této zásady byl zvolen proces olejování, který zvýraznil zlatistou barvu. Přírodní kroužky a suky jsou ještě viditelnější a jsou ozdobou jednoduchého nábytku. Kartáčovaný pás je odsazený od zbytku dílu, což mu dodává osobitý vzhled. Nábytek vybavený mechanismem tichého zavírání se vyznačuje vysokou úrovní pohodlí, což oceníte při každodenním používání zásuvek a skříněk. 

Jak se starat o svůj nábytek? Především se vyhněte silným čisticím prostředkům. K očištění povrchu od prachu, nečistot a bakterií stačí voda a měkký hadřík. Samozřejmě můžete použít přípravky, ale vyberte si ty s šetrným složením, určené pro dřevěné výrobky. Nezapomeňte komodu ze dřeva umístit mimo blízkosti stálých zdrojů tepla - radiátorů, krbů a sporáků. 

Komodu 1.2 Divisione můžete umístit samostatně nebo ji kombinovat s dalším nábytkem z kolekce Divisione. Skvěle bude vypadat s vitrínami nebo policemi. Záleží jen na Vás, které prvky se ve Vaší domácnosti objeví.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium