Drevenákrajina.cz

Vitrína levá úzká sklo, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 679,00 Kč 12679.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Úzká dřevěná vitrína s prosklením z masivu borovice Belluno Elegante

Kombinace elegance a modernosti, nesmrtelná bílá a špetka barvy v podobě ozdobného věnce. Přesně to jste hledali, úzkou vitrínu z kolekce Belluno Elegante s dubovou deskou. Vytvořením vitríny, která se otevírá na levou stranu, se objeví možnost jejího lepšího sladění s interiérem. Změna tak triviální, a přitom tolik aplikací!

DEKORATIVNÍ DESKA - silná dřevěná deska ve vitríně v barvě dubu. Opticky zesílená deska se silným rámem se dokonale hodí do stylových interiérů.

ELEGANTNÍ SKLA - do bílé vitríny z masivu jsme přidali akcent převzatý z provensálského stylu, ozdobné zasklívací lišty.

KOVOVÉ RUKOJEŤE - úhledné malé knoflíky v barvě starého zlata.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - zásuvky jsou vybaveny výsuvy Hettich s tichým zavíráním. Dveře mohou být extra vybaveny zpomalovacími brzdami, které jsou k dispozici samostatně v našem obchodě.

FRÉZOVÁNÍ - dekorativní frézování na hlavních prvcích borovicové vitríny jí dodává eleganci.

DEKORATIVNÍ SOKL - charakteristický pro sérii Belluno, sokl s mírnou vlnkou dodává masivu lehkost.

Výjimečná dřevěná vitrína z masivu borovice

Tato dřevěná vitrína má jednu funkční zásuvku vybavenou tichým zavíráním Hettich. Křehká skleněná dvířka vitríny jsou ideální pro prezentaci rodinných fotografií a dekorací hostům. Plné dveře jsou místem, kam můžete odložit věci, které nechcete vystavovat na odiv. Vitrína je praktická a funkční, vyrobená z kvalitní finské borovice a natřená v souladu se současnými trendy teplou bílou barvou (RAL 9010) s 85% kryvostí na vodní bázi. Je doplněna dekorativními prvky, jako je ozdobná dubová koruna, zlaté úchyty a vkusný podstavec, které jsou výrazné a jedinečné. Díky nim se vitrína skvěle hodí do tradičních i moderních interiérů. Skvěle se hodí k ostatním kusům nábytku z kolekce Belluno Elegante a může být také skvělým doplňkem jiných sérií.

Péče o dřevo z masivu je snadná záležitost

Při nákupu nábytku ze dřeva vždy berte v úvahu přirozené procesy stárnutí materiálu. Naše kolekce Belluno je natřena ekologickou vodou ředitelnou barvou s krycí schopností 85 %, která je fixována UV zářením. Uvnitř je skříň jednou natřená, tj. obílená. Boky zásuvky nejsou lakované a záda a dno zásuvky jsou vyrobeny z HDF. Při údržbě dřevěného nábytku je vhodné dodržovat několik pravidel. K čištění by se neměly používat hrubé utěrky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlépe je čistit vlhkým měkkým hadříkem. Doporučujeme nevystavovat nábytek přímému UV záření a neumisťovat jej do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 60 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium