Drevenákrajina.cz

Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 20 040,00 Kč 20040.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Kód produktu: PL015B/D

Technické informace

Šířka 90 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 55 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Velká dřevěná vitrína s prosklením z masivu borovice Belluno Elegante

Rádi se obklopujete krásnými věcmi. Postupem času jich přibývá a není na ně místo. Perfektním řešením tohoto problému je čtyřdveřová dřevěná vitrína Belluno Elegante z borovicového dřeva. Praktická, prostorná, krásná, co víc si od vitríny přát? Dejte ji šanci a budete spokojeni. Představte si svůj domov obohacený o kus tak mimořádně krásného nábytku. Víme, že už jen pomyšlení na to Vám vykouzlí úsměv na tváři. Nečekejte déle a vyberte si ji.

OZDOBNÝ VĚNEC - horní ozdobný věnec s provensálským ornamentem.

KOVOVÉ ÚCHYTKY - jemné kovové knoflíky v teplé staro-zlaté barvě.

ELEGANTNÍ PROSKLENÍ - jedinečné lišty na skleněných dveřích dodávají dveřím designový vzhled.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - zapomeňte na bouchání zásuvek. Systém tichého zavírání vitríny lze použít i na dveře.

JEMNÉ FRÉZOVÁNÍ - dekorativní motivy po celé skříni v duchu provensálského stylu.

OZDOBNÝ PODSTAVEC - spodní oblouk na podstavci dodává této bílé skříni lehký vzhled.

Prosklená vitrína do obývacího pokoje nebo předsíně

Máte mnoho předmětů, na které máte hezké vzpomínky. My to víme, a proto Vám s hrdostí představujeme jedinečnou vitrínu Belluno Elegante. Je vyrobena z finské borovice, díky čemuž Vám bude dlouho sloužit. Dřevo bylo natřeno ekologickými barvami v teplém odstínu bílé a v barvě dubu. Použití těchto barev umožňuje dřevu dýchat. Použití přírodních materiálů má navíc pozitivní vliv na život v souladu s přírodou.

Čtyřdveřová dřevěná vitrína Belluno Elegante je mimořádně prostorný a funkční kus nábytku. Šířka dřevěné vitríny je 90 cm, díky čemuž je flexibilní a vejde se do ní mnoho věcí. Horní část nábytku tvoří skříňka rozdělena dvěma policemi. Vaše věci jsou chráněny před prachem skleněnými dveřmi. Střední část tvoří zásuvky uložené na nejlepších kuličkových pojezdech Quadro na trhu. Díky použitým pojezdům je práce se zásuvkami hladká a mimořádně tichá. Spodní část v barvě bílá - dub tvoří vitrínu s masivními dvířky, uprostřed rozdělenou jednou policí. Toto uspořádání maximalizuje pohodlí při používání vitríny a zároveň jí dodává správnou symetrii.

Nábytkářského umění v provedení kolekce Belluno Elegante

Dřevěná vitrína v barevném provedení bílá - dub je malým uměleckým dílem. Stylový charakter mu dodávají jemné vroubky, které jsou charakteristickým znakem kolekce Belluno Elegante. Výběr barev je také mimořádně elegantní a nadčasový. Teplý odstín bílé dokonale ladí s barevným odstínem dubu. Další ozdobou jsou šambrány na horních dveřích a kliky v barvě starého zlata. Čtyřdveřová vitrína z kolekce Belluno Elegante se hodí k ostatnímu nábytku z této řady. Může být také zajímavým doplňkem k nábytku Belluno v jiných barvách nebo se dá sladit s úplně jinými kolekcemi.

Při výběru bílého dřevěného nábytku byste měli vzít v úvahu přirozený proces stárnutí a skutečnost, že letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste k tomuto účelu nepoužívali hrubé utěrky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium