Drevenákrajina.cz

TV stolek, borovice, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 10 689,00 Kč 10689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Televizní stolek z masivu borovice Belluno Elegante

Těšíte se na klidný večer doma s milovanou osobou u televize? Přemýšlíte, co si vybrat, lehkou romantickou komedii nebo třeba napínavou kriminálku. Ať už se rozhodnete sledovat cokoli, bílý televizní stolek Belluno Elegante je perfektní volbou. Je mimořádně estetický a díky použití ekologických barev v teplé bílé barvě a dubu dodá Vašemu domovu teplo. Praktický design umožňuje skrýt kabely a užívat si čistou krásu. Pokud hledáte krásný a praktický TV stolek - náš výrobek je pro Vás jako stvořený.

DŘEVĚNÁ DESKA - nejdůležitějším prvkem televizního stolku je krásná vyřezávaná deska z borovicového masivu v barvě zlatého dubu.

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ - TV stolek má pojezdy zásuvek Hettich se systémem tichého zavírání.

DEKOROVANÁ DOLNÍ LINIE - díky spodnímu soklu působí tento krásný bílý televizní stolek lehce a elegantně.

Dřevěné TV stolky a komody série Belluno Elegante

Každý si někdy potřebuje odpočinout. Pokud se Váš život skládá ze sledování filmů s Vaší drahou polovičkou, emocí při hře s přáteli nebo emocí při romantických komediích, je TV stolek Belluno Elegante v bílé a dubové barvě přesně to, co potřebujete. Bílý televizní stolek je vyroben z nejkvalitnějšího finského borovicového dřeva a je odolný a robustní. Pro ještě unikátnější vzhled byla spodní část natřena teplým odstínem bílé a horní část o tloušťce 5 cm dubovým lakem.

Televizní komoda Belluno Elegante je více než jen pěkný a pevný kus nábytku. Její praktičnost se odráží ve dvou zásuvkách uložených na kuličkových pojezdech Quadro, které zajišťují tiché a šetrné vysouvání a zasouvání. Snadno se do nich vejdou Vaše oblíbená DVD, hry nebo jiné užitečné drobnosti. Kromě nich má dřevěný TV stolek také dvě prohlubně, do kterých můžete umístit vybavení RTV. Výklenky mají v zadní stěně vyříznuté otvory, kterými lze vést kabely. Další funkční prostor poskytuje silná a pevná deska v krásné barvě dubu.

Bílá dřevěná komoda v provensálském stylu

Námi nabízený televizní stolek Belluno Elegante je zárukou dobré volby. Je vyroben z finského borovicového dřeva a zdoben frézováním, které je charakteristickým znakem kolekce Belluno. Spodní sokl dodává TV stolku dojem lehkosti a jemnosti. TV stolek je doplněn dokonale sladěnými knoflíky v barvě starého zlata. Bílá barva spodní části byla sladěna s teplou barvou dekorativního vršku.

Dřevěná TV komoda bílá - dub se hodí k ostatnímu nábytku z řady Belluno Elegante. Dobře poslouží i jako doplněk k dalším sbírkám.

Základy péče o nábytek z přírodního dřeva

Při výběru bílého dřevěného nábytku byste měli brát v úvahu přirozený proces stárnutí a skutečnost, že letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Při údržbě dřevěného nábytku dbejte na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou přispět ke změně barvy a poškození povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 111 cm
Výška 53 cm
Hloubka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Hmotnost 27 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium