Drevenákrajina.cz

Série výrobků Toskania v bílé barvě

Toskania je série výrobků ideální pro lidi, kteří si cení přírodních interiérů, vysoké kvality výroby a uspořádání v rustikálním stylu. Nabízíme dřevěný nábytek z masivního borovicového dřeva v elegantní bílé barvě, který se skvěle hodí do ložnice i obývacího pokoje. Vysoce kvalitní dřevo se získává racionálním lesním hospodařením, takže si můžete být jisti, že nábytek Toskania je vyráběn zodpovědně, bez škodlivých dopadů na životní prostředí. Kolekce nábytku se vyznačuje jednotnou estetikou, která odkazuje na jeden z nejznámějších a nejkrásnějších regionů Itálie. Bílý toskánský nábytek vám umožní vytvořit útulné, nadčasové interiéry, ve kterých se budete cítit příjemně i po náročném pracovním dni.

Komoda 3.3, borovice, barva bílá, kolekce Toskania Komoda 3.3, borovice, barva bílá, kolekce Toskania
Dodavatel: Toskania
Cena: 15 060,00 Kč
ks.
zobrazit více
Knihovna, borovice, barva bílá, kolekce Toskania Knihovna, borovice, barva bílá, kolekce Toskania
Dodavatel: Toskania
Cena: 10 260,00 Kč
ks.
zobrazit více

Bílý nábytek Toskania z pravého borovicového dřeva

Jako výrobce dřevěného nábytku nabízíme nábytek z pravého dřeva. Nábytek Toskania z přírodní borovice je natřen ekologickou vodou ředitelnou barvou s kryvostí přibližně 85 %. Díky tomu jsou pod nátěrem jasně patrná vlákna a suky. Použití ekologických nátěrů navíc umožňuje dřevu dýchat a probíhat přirozené procesy stárnutí. Díky tomu se nám podařilo vnést do interiéru přirozenost a hřejivou atmosféru. Kolekce Toskania zahrnuje:

  • bílé dřevěné postele,
  • bílé dřevěné šatní skříně (se zrcadlem i bez zrcadla),
  • bílé dřevěné komody,
  • bílé dřevěné prádelníky,
  • bílé dřevěné vitríny,
  • bílé dřevěné noční stolky.

Veškerý nábytek je vyroben pevně, esteticky a s ohledem na dlouholeté používání. Péče a údržba nevyžaduje žádná zvláštní opatření. Dřevěný toskánský nábytek stačí otřít vlhkým hadříkem od prachu. Skvěle se hodí do skandinávských, provensálských nebo rustikálních interiérů. Vypadají dobře s bílou, ale i s jinými barvami a texturami. Stejně elegantně vypadá i plošné uspořádání založené na principu kontrastů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium