Drevenákrajina.cz

Noční stolek, borovice, barva bílá, kolekce Toskania

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 4 200,00 Kč 4200.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 50 cm
Výška 63 cm
Hloubka 35 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 1 police
Hmotnost 8 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný noční stolek z masivu borovice Toskania

Noční stolek Toskania je dokonalou kombinací kvalitního borovicového dřeva a klasického stylu. Dekorativní lišty a kování v barvě starého zlata dodají interiéru šik a eleganci. Masivní borovicové dřevo bylo natřeno přírodním vodním lakem v teplém bílém odstínu. Díky tomu dřevěný noční stolek nejen vypadá sofistikovaně, ale také vnáší do naší ložnice hřejivou a příjemnou atmosféru. Díky masivním dřevěným prvkům je noční stolek velmi stabilní a odolný. Možnost zvolit si jedno z originálních barevných provedení zaručuje úspěch při zařizování interiéru ložnice.

STYLOVÝ RÁM - ozdobou bílého nočního stolku řady Toskania je bezpochyby široká silná horní deska s přesným frézovaným rámem.

KOVOVÁ RUKOJEŤ - stařecká rukojeť ve tvaru diamantu ve starozlatém provedení s rustikálním kroužkem.

ELEGANTNÍ FRÉZOVÁNÍ - elegantní frézování na dveřích dodává skříni masivní vzhled.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - s výjimkou zadní části je noční stolek do ložnice vyroben z borovicového masivu.

Designový noční stolek do ložnice

Noční skříňka umístěná u postele může vyřešit mnoho problémů. Můžeme na něj položit knihu, kterou jsme právě přečetli před spaním, dát na něj budík nebo telefon. Pro Vaše potřeby představujeme geniální řešení všech těchto problémů, noční stolek Toskania.

Jedná se o důmyslné řešení a my jsme věnovali mimořádnou péči tomu, aby byl dřevěný noční stolek funkční, odolný a krásný.

Noční stolek Toskania je vyroben z masivního borovicového dřeva nejvyšší kvality, přírodní vodní lak zvýrazňuje původní strukturu dřeva a navozuje hřejivou a příjemnou atmosféru. Stolek je dokonalým doplňkem kolekce Toskania a stylově ladí s moderními dřevěnými postelemi z této řady. Noční stolek má praktickou poličku, kam můžeme uložit věci, které chceme mít vždy po ruce. Umístěním dvou nočních stolků po obou stranách dřevěné postele Toskania dosáhneme v ložnici nejlepšího vizuálního efektu. Noční stolek Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení moderního stylu a pohodlí. Všechny prvky nočního stolku Toskania, kromě zadní části (MDF deska), jsou vyrobeny z borovicového masivu.

Čištění a starostlivost o nábytek vyrobený z dřeva

Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Dřevěný nábytek podléhá přirozeným procesům stárnutí a suky a kresba dřeva se stávají viditelnější. Při čištění dřevěného nábytku je důležité nepoužívat hrubé utěrky ani kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Rovněž se nedoporučuje vystavovat nábytek přímému UV záření ani jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium