Drevenákrajina.cz

Stůl, dub, barva přírodní dub, kolekce Siena, rozměr 90 x 180 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 22 410,00 Kč 22410.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.86667
Dodavatel: Siena
Kód produktu: SIENA90x180

Technické informace

Šířka 90 cm
Výška 75 cm
Délka 180 cm
Tloušťka vrchní desky 2 cm + 2 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dřevěný stůl z masivu dubu Siena 

Masivní dubový stůl Siena 90 x 180 cm je praktický kus nábytku, určený do prostor jako je kuchyň, jídelna nebo obývací pokoj. Je nedílnou součástí všech klasických a tradičních interiérů. Vypadá skvěle k kombinaci s jiným dřevěným nábytkem (zejména s dubovým). Přestože má dubový stůl silný, výrazný vzhled, překvapivě dobře se přizpůsobí moderním interiérům a dobře ladí s nábytkem z různých materiálů a stylů. Skvěle se hodí do loftových prostor, lze jej umístit do minimalistických interiérů a určitě i do ekologických či rustikálních interiérů. To vše činí z dubového stolu mimořádně všestranný kus nábytku, který stojí za zvážení prakticky každému. 

Dřevěný stůl z přírodního olejovaného dubového dřeva 

Masivní dubový stůl je rovněž praktický, pohodlný a má prostornou desku. Ideální k jídlu v nejbližším rodinném kruhu, ale také se hodí i do práce. Díky přírodnímu odstínu dubu bude stůl přátelským a esteticky příjemným kusem nábytku. Stůl byl chráněn speciálními oleji. Díky tomu bude proces stárnutí probíhat klidně a přirozeně a dodává nábytku větší noblesu

Silný charakter dubového stolu je zde vyvážen současným, o něco lehčím designem. Právě díky tomu se dubový stůl stává tak univerzálním a hodí se do moderních interiérů. To vše znamená, že tento dubový stůl bude dokonale ladit s ostatním dubovým nábytkem a zapadne i do jiného prostředí. 

Jedinečný masivní dubový stůl do jídelny 

Při výběru jídelního nábytku nezapomeňte na jeho správnou údržbu. I dřevěný nábytek prochází přirozeným procesem stárnutí, aby dodal nábytku noblesu, je třeba o něj správně pečovat. Nábytek v žádném případě neumísťujte v blízkosti topných zařízení a nevystavujte přímému UV záření. Stůl čistěte nejlépe jen vlhkým nebo suchým hadříkem, vždy měkkým. Používání hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel negativně ovlivnit stav nábytku.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium