Drevenákrajina.cz

Psací stůl, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 11 516,00 Kč

Standarní cena: 14 395,00 Kč

11516.00
Nejnižší cena za posledních 30 dní před slevou: 14 395,00 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu: 2SMAR12

Technické informace

Šířka 124 cm
Výška 99 cm
Délka 62 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Úchytky Dřevěné
Pojezd zásuvek Kolečkové
Počet zásuvek 3 zásuvky
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný psací stůl z masivu borovice Marone

Výběrem dřevěného stolu z kolekce Marone si můžete být jisti, že interiér Vaší kanceláře získá praktický a krásně vypadající kus nábytku. Borovicový masiv, z něhož byl výrobek vyroben, je ošetřen bílým voskem, který dodává nábytku další ochrannou vrstvu. Desky dřevěného stolu byly natřený mořidlem na vodní bázi. Nespornou výhodou je viditelná kresba na povrchu nábytku. Velmi oblíbeným řešením je bílá barva v kombinaci s barvou přírodního dřeva. Originální vzhled psacího stolu v kombinaci s funkčností výrobku je úspěchem v interiérovém designu.

Psací stůl se zásuvkami Marone do kanceláře a pracovny

Pokud musíte často trávit čas u stolu různými činnostmi, od řešení úkolů až po odesílání obchodních e-mailů, zvažte výhody našeho produktu. Kombinace klasického designu a funkčnosti bude vyhovovat ambiciózním lidem, kteří mají rádi stylová řešení. Není pochyb o tom, že je mnohem lepší pracovat na místě, které je příjemné, uklizené a pěkně zařízené. Dřevěný stůl Marone svým vzhledem dodá interiéru útulný charakter. Skvěle se hodí do každé místnosti, která se používá k práci, např. do pracovny. Tři zásuvky pojmou věci, které vytvářejí nepořádek, a otevřené prostory Vám umožní dát stolu specifický charakter podle vkusu jeho majitele.

Jak dobře pečovat o nábytek

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku mějte na paměti jeho specifické potřeby. Dbejte na povrch, vyhněte se silným čistícím prostředkům a drsným hadříkům. Doporučuje se nevystavovat nábytek přímému UV záření a neumisťovat jej do blízkosti topných zařízení. Je třeba si také uvědomit, že stárnutí dřeva je zcela přirozený proces.

Vaše objednávka Vám bude doručena v balíčcích spolu s návodem a montážními prvky.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium