Drevenákrajina.cz

Komoda 4.3 borovice, barva bílá, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 19 290,00 Kč 19290.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 167 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 3 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 47 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná komoda 4.3 z masivu borovice Belluno Elegante

Představte si, že jemně přejíždíte rukou po měkké, na dotek příjemné horní části komody. Pod prsty jasně cítíte strukturu dřeva. Otevřete jednu ze skříněk a do vzduchu se line jemná vůně přírodního dřeva, která připomíná rodinné výlety do lesa z dětství. Probuďte v sobě vzpomínku na krásné chvíle s komodou z kolekce Belluno Elegante.

VRCHNÍ DESKA - deska o tloušťce 5 cm je vyrobena z masivní finské borovice, která svým provensálským stylem vnáší do našeho domova přírodu a jednoduchost.

KOVOVÉ ÚCHYTKY- dřevěnou komodu se zásuvkami stylově doplňují kovové knoflíky v barvě starého stříbra.

ORNAMENTÁLNÍ DOLNÍ LINIE - dřevěná spodní lišta zdůrazňuje pevnost komody.

FRÉZOVÁNÍ - jednou z mnoha předností bílé dřevěné komody jsou svislé frézy, které jí dodávají šarm.

Ušlechtilý materiál pro výrobu masivní komody ze série Belluno Elegante

Bílá komoda z borovicového masivu z kolekce Belluno Elegante je nábytek pro nejnáročnější zákazníky. Při její výrobě byla použita finská borovice. Díky masivnímu dřevu je komoda trvanlivá, pevná a odolná. Materiál, z něhož byla vyrobena, zaručuje její dlouholeté používání. Zároveň umožňuje žít v souladu s přírodou a přispívá ke kráse komody. Borovicová komoda je zvenku natřená teplým odstínem bílé RAL 9010, vnitřní strany zásuvek mají barvu dřeva, ze kterého jsou vyrobeny. Celek se krásně prolíná. Vnitřek komody byl pouze obílen.

Komoda z bílé borovice je zdobena výrazným frézováním a krásným dekorem na horní desce o tloušťce až 5 cm, takže je nejen estetická, ale také odolná. Kulaté knoflíky v povrchové úpravě stříbrné barvy dodávají jemný půvab.

Výška nábytku (85 cm) umožňuje správné vystavení předmětů a hloubka komody (44,5 cm) nabízí dostatek úložného prostoru. Dřevěná komoda má 2 páry masivních dvířek, ve kterých se ukrývají 4 skříňky, v nichž jsou umístěny jednotlivé police, které rozdělují prostor uvnitř na polovinu. Zásuvky umístěné pod masivní horní deskou mají pojezdy Quadro, které zajišťují tichý a jemný pohyb zásuvek. Dřevěná komoda má až tři zásuvky: dvě menší a jednu větší. Do takového množství zásuvek se vejdou všechny potřebné věci.

Bílá komoda 4.3 z masivního borovicového dřeva vyrobená z finské borovice skvěle doplňuje ostatní nábytek Belluno Elegante. Dobře se hodí i k ostatním kolekcím a je zajímavým akcentem. Je vhodná jak do obývacího pokoje, tak do předsíně nebo ložnice.

Jak správně pečovat o nábytek z přírodního dřeva

Při výběru dřevěného nábytku je důležité zohlednit přirozený proces stárnutí materiálu. Jedná se o přirozený proces stárnutí dřeva. Jsou natřeny ekologickou vodou ředitelnou barvou s krycí schopností 85 %, fixovanou UV zářením. Uvnitř je nábytek vybílený jedním nátěrem. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření ani jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium