Drevenákrajina.cz

Série výrobků Marone Elite v barevné kombinaci bílá - přírodní borovice

Idylická krajina slunné Provence se stala inspirací pro mnoho kolekcí dřevěného nábytku. Také pro kolekci Marone Elite, která je založena na jednoduché barevné kombinaci přírodní borovice a bílé, decentních dřevěných úchytkách, čelech zdobených lištami a rámech. Celý kus nábytku je vyroben z přírodní finské borovice, která je velmi poddajná, trvanlivá a odolná proti poškození. Jednoduchá konstrukce, výše zmíněné detaily a neutrální barevnost činí z nábytku v provensálském a skandinávském stylu předmět zájmu mnoha lidí.

Závěsné zrcadlo bílé/tabakové Marone Elite Závěsné zrcadlo bílé/tabakové Marone Elite
Dodavatel: Marone Elite
Cena: 4 150,00 Kč
zobrazit více
Truhla dřevěná bílá/tabaková Marone Elite Truhla dřevěná bílá/tabaková Marone Elite
Dodavatel: Marone Elite
Cena: 6 920,00 Kč
zobrazit více
Sestava nábytku do obývacího pokoje Marone Elite Sestava nábytku do obývacího pokoje Marone Elite
Dodavatel: Marone Elite
Cena: 48 160,00 Kč
zestaw
zobrazit více
Panel s věšákem bílý/tabakový Marone Elite Panel s věšákem bílý/tabakový Marone Elite
Dodavatel: Marone Elite
Cena: 5 100,00 Kč
zobrazit více

Kolekce nábytku Marone Elite dřevěný borovicový nábytek v provensálském stylu 

Pokud hledáte nábytek z masivního dřeva, kolekce Marone Elite Vás rozhodně mile překvapí. To vše díky tomu, že při výrobě bylo použito přírodní finské borovicové dřevo. Tento druh patří mezi poddajnější, trvanlivější a odolnější. Proč? Finská borovice roste v drsných podmínkách, takže ji nezastraší nedostatek minerálů, silný mráz, ale ani horko - roste navzdory tomu. 

Tuto pružnost dřeva jsme využili k vytvoření frézovaných soklů, které potěší a ozdobí borovicový nábytek. Jsou doplněny plochými rámy na čelech, které zdůrazňují jedinečný charakter nábytku. Za zmínku stojí značkové příslušenství a pojezdy s tichým zavíráním, které zajistí téměř bezhlučné spojení čel s korpusem.

Rozsáhlá kolekce Marone Elite - nábytek pro každý interiér

S kolekcí Marone Elite můžete vytvořit uspořádání obývacího pokoje a jídelny, k čemuž Vám pomůže řada nábytku dostupního v našem obchodě. Kolekce Marone Elite  zahrnuje 3 typy vitrín, 4 typy komod a mnoho dalšího. Úplný seznam produktů z kolekce Marone Elite

 • úzká dřevěná vitrína
 • dřevěná vitrína 2D
 • dřevěná vitrína 1.3
 • dřevěná police
 • malý dřevěný TV stolek
 • malý dřevěný konferenční stolek
 • dřevěná komoda 3.3
 • dřevěná komoda 2.4
 • velká dřevěná komoda 2.2
 • malá dřevěná komoda 2.2 

Snažíme se, aby každý zákazník našel v našem sortimentu to, co hledá. Proto kolekce Marone Elite osloví příznivce jednoduchosti, strohých tvarů a stylu hygge. V našich dalších kolekcích najdete loftové, skandinávské, moderní, provensálské a glamour linie. Jak vidíte, je zde velká rozmanitost, takže jídelna je jako z teplé Provence nebo strohá ložnice jako náhrada za Skandinávii. Doporučujeme rovněž kolekce Toskania, Belluno Elegante nebo Marone, které najdete na našich webových stránkách www.drevenakrajina.cz.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium