Drevenákrajina.cz

Věšák, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Elite

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 5 100,00 Kč 5100.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.99
Dodavatel: Marone Elite
Kód produktu: PLMEL28

Technické informace

Šířka 69 cm
Výška 180 cm
Hloubka 22 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Marone Elite
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Dokončení Barva na bázi vody
Hmotnost 28 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Panel s věšákem Marone Elite

Věšákový panel Marone Elite je kombinací klasického stylu s moderními prvky. Jeho bílý povrch, zakončený jemnými drážkami, mu dodává charakter a eleganci a zdůrazňuje pozornost věnovanou jemným detailům. Teplý odstín dřevěné police v horní části vytváří harmonizující kontrast s bílou barvou panelu. Jeho vzhled doplňují dvě symetrické řady věšáků, díky nimž je nejen pohledově zajímavý, ale také praktický.

Věšákový panel Marone Elite - robustnost a trvanlivost na dlouhá léta

Nástěnný panel s věšákem z kolekce Marone Elite, vyrobený z nejkvalitnějšího finského borovicového dřeva, je řešením, které spojuje estetiku a odolnost. Díky použití mořidla a vodního laku vypadá tento nábytek nejen elegantně, ale také si zachovává svou kvalitu po mnoho let. Polomatná povrchová úprava mu dodává decentní vzhled a zároveň poskytuje ochranu před nadměrným leskem a působením vnějších vlivů na jeho povrch.

Kvalita tohoto panelu vyniká především jeho stabilitou a pevností. To je patrné jak z celé konstrukce, tak z jednotlivých závěsů na přední straně. Tento panel je také prakticky zcela odolný vůči většině mechanických poškození, takže je nejen funkční, ale také odolný.

Závěsný panel Marone Elite - elegantní řešení pro každý interiér

Kromě estetického vzhledu vyniká panel Marone Elite svou multifunkčností. Dvě řady věšáků poskytují úložný prostor pro oblečení, kabelky nebo doplňky a zajišťují snadný přístup a organizaci. Horní police v teplém odstínu dřeva je ideální pro uložení menších předmětů, jako jsou klobouky nebo dekorace. Panel Marone Elite se tak stane nejen stylovým doplňkem vašeho interiéru, ale také nezbytným doplňkem pro udržení pořádku ve vaší domácnosti, zejména v předsíni.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium