Drevenákrajina.cz

Dělící systém pro šatní skříň Pianoli

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 6 800,00 Kč 6800.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 96,5 cm
Výška 153 cm
Hloubka 49,5 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Pianoli
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Hmotnost 20 kg
Čas montáže 0,5 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dělící systém pro skříň Pianola

Dělící systém pro šatní skříň Pianoli byl navržen tak, aby esteticky ladil s korpusem skříně a tvořil s ní soudržný a elegantní celek. Polomatná povrchová úprava a použití vybraných materiálů, jako je dub, dýha a fošna, zajišťují soulad s designem skříně a dodávají interiéru skříně jemný půvab a důmyslnost.

Skříňový dělicí systém Pianoli jako vynikající investice

Dělicí systém byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje jeho trvanlivost a pevnost po mnoho let. Pečlivé zpracování s důrazem na detail svědčí o vysoké kvalitě výrobku a robustní konstrukce příček zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost i při každodenním používání.

Dělicí systém Pianoli - flexibilita pro každý interiér

Systém dělících příček Pianoli představuje praktický způsob, jak uspořádat a strukturovat prostor. Díky několika přídavným policím, které rozdělují prostor skříně na několik segmentů, můžete uložit mnoho zcela odlišných doplňků a kusů oblečení. Lze do nich umístit například svetry, košile, doplňky, šperky, doklady nebo boty a dokonce i sezónní doplňky. Díky tomuto řešení získá uživatel lepší organizaci prostoru a snazší přístup k uloženým věcem, takže dělící systém je nejen funkční, ale také vysoce praktický.

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium