Drevenákrajina.cz

Noční stolek levý z masivu Pianoli

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 8 480,00 Kč 8480.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 55 cm
Výška 22 - 100 cm
Hloubka 42,5 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Pianoli
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Hmotnost 24 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Noční stolek z dubu Pianoli

Dubový levostranný noční stolek z kolekce Pianoli se vyznačuje teplým zlatavým odstínem dřeva, který je plný přírodních suků a zrn a dokonale ladí s korpusem nábytku z této kolekce. Drážkovaná plocha nad zásuvkou, osvětlená jemným osvětlením, vytváří jedinečný vizuální efekt. Závěsný tvar zásuvky zdůrazňuje lehkost a moderní charakter skříňky a zároveň vnáší do ložnice pocit elegance a klidu. Skříňka dokonale doplňuje ostatní nábytek z kolekce Pianoli, zejména postele, a vytváří tak ucelený a harmonický dekor ložnice.

Noční stolek z kolekce Pianoli - harmonie barev ve vaší domácnosti

Noční stolek Pianoli je vyroben z vysoce kvalitního dubového dřeva a zaručuje trvanlivost a pevnost na dlouhá desetiletí. Pečlivé řemeslné zpracování, které je patrné v každém detailu - od drážkovaného povrchu až po výklopný systém v zásuvce - svědčí o snaze dodat prvotřídní výrobek. Polomatná povrchová úprava nejen esteticky doplňuje celek, ale také zvyšuje odolnost nábytku při každodenním používání.

Méně je více - krásný noční stolek Pianoli

Levostranná noční skříňka z kolekce Pianoli v sobě spojuje praktičnost a elegantní design. Výklopná zásuvka umožňuje snadný přístup k uloženým věcem při zachování minimalistického vzhledu čela. Vestavěné osvětlení nejenže v ložnici krásně vypadá, ale také nahrazuje tradiční noční lampičku a nabízí měkké, relaxační světlo. Přídavná horní deska nad zásuvkou poskytuje praktický prostor pro umístění předmětů denní potřeby, jako jsou knihy, telefon nebo sklenice vody.

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium