Drevenákrajina.cz

Dřevěná police velká dub San Gusto

SAN_GUSTO_0000_23.jpg
  • novinka
Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru 14 - 28 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 080,00 Kč 3080.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 180 cm
Výška 26 cm
Hloubka 22 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků San Gusto
Barva Bělený dub
Dokončení Olejování
Hmotnost 12 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Police velká dubová San Gusto

Hledáte poličku do obývacího pokoje, kterou byste zavěsili nad televizi? Chcete na ni umístit hodinky, rámeček na fotografie a dekorativní svíčku? Nebo jste přemýšleli o tom, že byste si ji zavěsili nad komodu a vytvořili si tak mini galerii suvenýrů z cest? Bez ohledu na to, jaké drobnosti na ni chcete umístit, dubová police San Gusto je k tomu ideální. Na polici do obývacího pokoje je poměrně velká, takže se na ni vejde poměrně dost drobných předmětů. Navíc je velmi elegantní a přitom jednoduchá, takže se skvěle hodí do moderních interiérů. Co ještě potřebujete?

Dřevěná nástěnná police do obývacího pokoje

Tato krásná police z dubového dřeva představuje odolný a ušlechtilý způsob vystavení dekorativních a funkčních předmětů ve vašem obývacím pokoji. S ohledem na způsob, jakým tento typ nábytku používáte, jsme jej navrhli tak, aby vám nejen sloužil po mnoho let, ale také chránil povrch stěny. Proto se dubová police San Gusto skládá ze dvou prvků včetně zadního panelu, který zajistí, že se předměty na ní umístěné nebudou dotýkat stěny, a tím ji špinit a poškozovat. Pro zvýšení odolnosti jsme ji natřeli vrstvou ochranného oleje.

Solidní zpracování je jedna věc, ale důležitá je i funkčnost. Sami nejlépe víte, k čemu polici potřebujete. My jsme naopak přesvědčeni, že na tak dlouhou polici můžete umístit poměrně hodně drobností. Zavěste ji nad televizi nebo televizní skříňku a můžete na ni umístit malé reproduktory. Zavěste ji nad komodu nebo pohovku a položte na ni dekorace. Používejte ji podle svých představ.

Vyplatí se koupit dubový nábytek do obývacího pokoje?

Dubový nábytek je bezpochyby právem považován za jeden z nejodolnějších. Pokud jím vybavíte obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost, vyhnete se časté výměně. A pokud si dáte záležet na jejich nadčasové estetice, jen tak brzy vás neomrzí. Dřevěná police San Gusto do obývacího pokoje má tradiční, jednoduchý tvar, ale také krásnou barvu běleného dubu. Její povrch s výraznou kresbou a velkými četnými suky navíc působí velmi ušlechtile, a i když budete chtít změnit barvy stěn nebo stropu, snadno si najde cestu k novému uspořádání.

Dubový nábytek je považován za náročný na péči, ale můžete ho snadno udržovat v bezvadném stavu. Chraňte ho před tepelnými zářiči a slunečním zářením a vyhnete se tak jeho štěpení a změně barvy. Pravidelně jej vysávejte měkkým hadříkem mírně navlhčeným vodou a udržíte jej v dobrém stavu po dlouhá léta.

Pokud právě začínáte zařizovat obývací pokoj a police je jen jedním z kusů nábytku, který potřebujete, určitě si vyberte nábytek ze stejné řady. Takto, když je postavíte vedle sebe, budou vypadat jako jedna kompletní sestava. Podívejte se, co dalšího se skrývá v kolekci

San Gusto, vyberte si kousky, které potřebujete, a udělejte si obývací pokoj velmi praktický. A pokud hledáte něco v jiném stylu, podívejte se na další police do obývacího pokoje.

Předmětem prodeje je pouze police.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium