Drevenákrajina.cz

Komoda 2.3 dub San Gusto

SAN_GUSTO_0002_20.jpg
  • novinka
Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 24 530,00 Kč 24530.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 164 cm
Výška 89 cm
Hloubka 44 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků San Gusto
Barva Bělený dub
Dokončení Olejování
Hmotnost 82 kg
Záruka 24 měsíců

Popis

Komoda dubová 2.3 San Gusto

Hledáte dubový nábytek do obývacího pokoje, který vám pomůže uspořádat prostor? Chcete někam uložit keramické nádobí, porcelán a sklo? Nebo možná potřebujete místo na ubrusy, ubrousky a další textilie? Podívejte se, kolik možností vám nabízí dubová komoda San Gusto.

Elegantní styl této komody, přírodní materiály, rovné linie a avantgardní prvky vám umožní sladit ji s moderním interiérem ve vaší domácnosti. Umístěte ji do svého obývacího pokoje a zajistěte si praktičnost a funkčnost prostoru, ve kterém se denně pohybujete.

Dubová komoda San Gusto do obývacího pokoje

Dřevěná komoda do obývacího pokoje San Gusto je velmi pevný kus nábytku, který vám může sloužit mnoho let. Korpus komody jsme vyrobili ze silného dřeva, které jsme pokryli dubovou dýhou, zatímco na přední dvířka jsme použili desky z masivu. Celou jednotku jsme natřeli vrstvou ochranného oleje s bílým pigmentem a rovné linie jejího korpusu jsme zdůraznili aluminiovými vložkami viditelnými pod horní deskou a na bocích. Díky tomu komoda vypadá skvěle v moderních interiérech.

Abyste získali velmi funkční kus nábytku, najdete v této komodě kromě tří dvířek - dvou širších vpravo a vlevo a úzkých uprostřed - také dvě zásuvky. Jejich otevírání vám usnadní malé jednoduché aluminiové úchytky, které dokonale ladí s klasickým tvarem nábytku. Na vnitřní police můžete umístit různé předměty, včetně náhradního nádobí, textilu nebo skla. Na horní stranu komody naopak můžete umístit rámečky s fotografiemi, suvenýry z cest, svíčky nebo jiné dekorace, kterými si můžete navodit náladu. Do široké dřevěné komody San Gusto můžete také schovat další věci, které nechcete mít vystavené.

Je dubový nábytek do obývacího pokoje dobrý nápad?

Pravděpodobně ne všechen dubový nábytek je tak funkční jako komoda z kolekce San Gusto a ne všechen je tak elegantní. Komoda San Gusto má krásný odstín běleného dubu s výraznou kresbou a velkými suky a její klasické, jednoduché tvary jsou zvýrazněny hliníkovými vložkami, které jí dodávají moderní nádech. Proto je koupě této komody do vašeho obývacího pokoje rozhodně dobrým nápadem.

I když máte obavy z péče o dřevěný nábytek, musíme vás uklidnit. Pro každodenní vysávání stačí použít měkkou utěrku z mikrovlákna, mírně navlhčenou vodou, a nemusíte dělat nic jiného. A pokud chcete, aby vaše komoda vypadala déle bezvadně, neumisťujte ji přímo k radiátoru. Zabráníte tak vysychání dřeva. Komodu také nevystavujte slunci, abyste zabránili změně barvy jejího povrchu. To je vše.

Komoda je jen jedním z kusů nábytku, který potřebujete k vybavení funkčního obývacího pokoje. Umístěte vedle ní vitrínu, skříňku RTV a vytvořte praktickou nástěnnou jednotku. Zvolte také lavici a závěsnou polici. Chcete-li zajistit ucelené uspořádání obývacího pokoje, vybírejte nábytek z jedné kolekce. Podívejte se, jaké prvky skrývá kolekce San Gusto.

Hledáte nábytek v jiném stylu? Podívejte se na tyto komody do obývacího pokoje.

Předmětem prodeje je pouze komoda.

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium