Drevenákrajina.cz

Zrcadlo, dub, barva přírodní dub, kolekce Lago, rozměr 117 x 79 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 2 979,00 Kč 2979.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Lago
Kód produktu: MSLA80

Technické informace

Šířka 117 cm
Výška 79 cm
Hloubka 4 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Lago
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 25 kg
Čas montáže 1 osoba 0,5-1 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Zrcadlo v dřevěným rámu z dubu Lago 

Hledáte šikovný způsob, jak opticky zvětšit svou ložnici? Nebo je možná dostatečně velká, ale chcete ji opticky osvětlit? Velké nástěnné zrcadlo pro Vás bude skvělým řešením. Pokud se chcete obklopit pouze těmi nejkvalitnějšími produkty z ušlechtilých materiálů, bude zrcadlo Lago v dřevěném rámu dokonalým doplňkem Vaší ložnice. Náš dřevěný nábytek je té nejvyšší kvality. 

Funkční a stylové zrcadlo do ložnice 

Velké zrcadlo Lago je uzavřeno v masivním rámu z masivního dubového dřeva. Ušlechtilý, extrémně odolný a nadčasový materiál je ukazatelem luxusního charakteru nábytku. Dubové dřevo nepodléhá měnící se módě a sezónním trendům. Vždy bylo a je ukazatelem nejvyšší kvality. 

Nástěnné zrcadlo Lago je praktickým doplňkem do Vaší ložnice, který Vám umožní ovládat účes nebo styling. Rám velkého dubového zrcadla je bez ornamentů a frézování, díky čemuž bude dokonalým doplňkem interiéru v industriálním nebo skandinávském stylu. Závěsné zrcadlo má pouze nenápadnou koncovku, která určuje, že má být zavěšeno vodorovně. Toto zdánlivé omezení znamená, že ho můžete zavěsit nad dubovou komodu Lago nebo manželskou postel ze stejné kolekce. Vytvoříte tak nádhernou kompozici plnou harmonie a symetrie. 

Pokud také obdivujete krásu přírodního dřeva a relaxační atmosféru, kterou do interiéru vnáší, velké nástěnné zrcadlo Lago si jistě zamilujete. 

Dubový nábytek do ložnice 

Rám dubového zrcadla je chráněn procesem olejování, které konzervuje a chrání nábytek. Není to však jeho jediná role. Olejované dubové dřevo získává mnohem výraznější charakter. Jeho odstín nabývá výrazné hloubky. Struktura přírodního dřeva však zůstává dokonale viditelná. Pod olejovým nátěrem můžete snadno vidět vzor dřevěných kroužků a suků, který se Vám budou líbit. 

Dubové dřevo je odolný a luxusní materiál, který ocení především Ti, kteří se rádi obklopují těmi nejkvalitnějšími předměty. Pamatujte však, že jde o přírodní materiál. Jako takový vyžaduje náležitou péči. V první řadě se vzdejte chemických čisticích prostředků. Vše, co potřebujete, je pouze vlhký měkký hadřík. Pozor také na to, abyste zrcadlo neumisťovali do bezprostřední blízkosti zdrojů tepla a UV záření. 

Horizontální zrcadlo Lago můžete zavěsit samostatně, ale vypadá skvěle také nad toaletním stolkem nebo komodou z této kolekce Lago.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium